azuracast - en to nl_NL translation catalogue (1350 entries)

en: # Episodes
nl_NL: afleveringen

en: # Songs
nl_NL: Nummer

en: %{ dj } is now live on %{ station }! Tune in now: %{ url }
nl_NL: %{ dj } is nu live op %{ station }! speel nu af: %{ url }

en: %{ hours } hours
nl_NL: %{ hours } uren

en: %{ minutes } minutes
nl_NL: %{ minutes } minuten

en: %{ seconds } seconds
nl_NL: %{ seconds } seconden

en: %{ station } is back online! Tune in now: %{ url }
nl_NL: %{ station } is weer online! Draai nu: %{ url }

en: %{ station } is going offline for now.
nl_NL: %{ station } gaat nu offline voor nu.

en: %{filesCount} File | %{filesCount} Files
nl_NL[0]: %{filesCount} Bestand
nl_NL[1]: %{filesCount} Bestanden

en: %{listeners} Listener | %{listeners} Listeners
nl_NL[0]: %{listeners} Luisteraar
nl_NL[1]: %{listeners} luisteraars

en: %{messages} queued messages
nl_NL: %{messages} berichten in wachtrij

en: %{name} - Copy
nl_NL: %{name} - Kopiëren

en: %{numPlaylists} playlist | %{numPlaylists} playlists
nl_NL[0]: %{numPlaylists} afspeellijst
nl_NL[1]: %{numPlaylists} afspeellijst

en: %{numSongs} uploaded song | %{numSongs} uploaded songs
nl_NL[0]: %{numSongs} geüpload nummer
nl_NL[1]: %{numSongs} geüploade nummers

en: %{spaceUsed} of %{spaceTotal} Used
nl_NL: %{spaceUsed} van %{spaceTotal} gebruikt

en: %{spaceUsed} Used
nl_NL: %{spaceUsed} Gebruikt

en: %{station} - Copy
nl_NL: %{station} - Kopieer

en: 12 Hour
nl_NL: 12 uur

en: 24 Hour
nl_NL: 24 uur

en: A completely random track is picked for playback every time the queue is populated.
nl_NL: Elke keer dat de wachtrij wordt gevuld, wordt een volledig willekeurige track gekozen om af te spelen.

en: A name for this stream that will be used internally in code. Should only contain letters, numbers, and underscores (i.e. "stream_lofi").
nl_NL: Een naam voor deze stream die intern in code wordt gebruikt. Mag alleen letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten (d.w.z. "stream_lofi").

en: A passkey has been selected. Submit this form to add it to your account.
nl_NL: Er is een toegangssleutel geselecteerd. Stuur dit formulier in om het aan uw account toe te voegen.

en: A playlist containing media files hosted on this server.
nl_NL: Een afspeellijst met mediabestanden die op deze server worden gehost.

en: A playlist that instructs the station to play from a remote URL.
nl_NL: Een afspeellijst afspelen vanaf een andere externe URL.

en: About AzuraRelay
nl_NL: Over AzuraRelay

en: About Master_me
nl_NL: Over Master_me

en: About Release Channels
nl_NL: Over Release Kanalen

en: Access Code
nl_NL: Toegangscode

en: Access Key ID
nl_NL: Toegangs-ID

en: Access Token
nl_NL: Toegangstoken

en: Account Details
nl_NL: Accountdetails

en: Account is Active
nl_NL: Account is actief

en: Account List
nl_NL: Accountoverzicht

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Add API Key
nl_NL: API-sleutel toevoegen

en: Add Custom Field
nl_NL: Voeg aangepast veld toe

en: Add Episode
nl_NL: Aflevering toevoegen

en: Add Files to Playlist
nl_NL: Bestanden toevoegen aan afspeellijst

en: Add HLS Stream
nl_NL: HLS Stream toevoegen

en: Add Mount Point
nl_NL: Mount point toevoegen

en: Add New GitHub Issue
nl_NL: Voeg nieuw GitHub probleem toe

en: Add New Passkey
nl_NL: Een nieuwe Passkey toevoegen

en: Add Playlist
nl_NL: Afspeellijst toevoegen

en: Add Podcast
nl_NL: Podcast toevoegen

en: Add Remote Relay
nl_NL: Externe relay toevoegen

en: Add Role
nl_NL: Rol toevoegen

en: Add Schedule Item
nl_NL: Voeg item toe aan schema

en: Add SFTP User
nl_NL: SFTP-gebruiker toevoegen

en: Add Station
nl_NL: Station toevoegen

en: Add Storage Location
nl_NL: Voeg opslaglocatie toe

en: Add Streamer
nl_NL: Streamer toevoegen

en: Add User
nl_NL: Gebruiker toevoegen

en: Add Web Hook
nl_NL: Web hook toevoegen

en: Administration
nl_NL: Administratie

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced Configuration
nl_NL: Geavanceerde configuratie

en: Advanced Manual AutoDJ Scheduling Options
nl_NL: Geavanceerde handmatige AutoDJ planning instellingen

en: Aggregate listener statistics are used to show station reports across the system. IP-based listener statistics are used to view live listener tracking and may be required for royalty reports.
nl_NL: Luisterstatistieken worden gebruikt om stationsrapporten te tonen over het binnen het systeem. Op IP-gebaseerde luisterstatistieken worden gebruikt om de locatie van de luisteraar op te halen.

en: Album Art
nl_NL: Albumhoes

en: Alert
nl_NL: Waarschuwing

en: All Days
nl_NL: Alle dagen

en: All listed domain names should point to this AzuraCast installation. Separate multiple domain names with commas.
nl_NL: Alle vermelde domeinnamen moeten naar deze AzuraCast installatie wijzen. Scheid meerdere domeinnamen met komma's.

en: All Playlists
nl_NL: Alle afspeellijsten

en: All Podcasts
nl_NL: Alle Podcasts

en: All Types
nl_NL: Alle typen

en: All values in the NowPlaying API response are available for use. Any empty fields are ignored.
nl_NL: Alle waarden in het Nu Speelt API-antwoord zijn beschikbaar voor gebruik. Eventuele lege velden worden genegeerd.

en: Allow Requests from This Playlist
nl_NL: Sta liedjes verzoeken toe van deze afspeellijst

en: Allow Song Requests
nl_NL: Accepteer verzoeknummers

en: Allow Streamers / DJs
nl_NL: Streamers / DJ's toestaan

en: Allowed IP Addresses
nl_NL: Toegestane IP-adressen

en: Always Use HTTPS
nl_NL: Gebruik altijd HTTPS

en: Amplify: Amplification (dB)
nl_NL: Versterk: Versterking (dB)

en: An error occurred and your request could not be completed.
nl_NL: Er is een fout opgetreden en uw verzoek kon niet worden voltooid.

en: An error occurred while loading the station profile:
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van het station profiel:

en: An error occurred with the WebDJ socket.
nl_NL: Er is een fout opgetreden met de WebDJ socket.

en: Analytics
nl_NL: Analyses

en: Analyze and reprocess the selected media
nl_NL: Analyseer en verwerk de geselecteerde media

en: Any of the following file types are accepted:
nl_NL: Één van de volgende bestandstypen worden geaccepteerd:

en: Any time a live streamer/DJ connects to the stream
nl_NL: Elke keer dat een live streamer/DJ verbinding maakt met de stream

en: Any time a live streamer/DJ disconnects from the stream
nl_NL: Elke keer dat een live streamer/DJ verbinding verbreekt van de stream

en: Any time the currently playing song changes
nl_NL: Elke keer dat het huidige nummer verandert

en: Any time the listener count decreases
nl_NL: Elke keer dat het aantal luisteraars afneemt

en: Any time the listener count increases
nl_NL: Elke keer als het aantal luisteraars stijgt

en: API Documentation
nl_NL: API-documentatie

en: API Key Description/Comments
nl_NL: API Key Omschrijving/Opmerkingen

en: API Keys
nl_NL: API-Sleutels

en: API Token
nl_NL: API-token

en: API Version
nl_NL: API versie

en: App Key
nl_NL: App-sleutel

en: App Secret
nl_NL: App secret

en: Apple Podcasts
nl_NL: Alle Podcasts

en: Apply audio processors (like compressors, limiters, or equalizers) to your stream to create a more uniform sound or enhance the listening experience. Processing requires extra CPU resources, so it may slow down your server.
nl_NL: Audioprocessoren (zoals compressors, limiters, of equaliers) toepassen op uw stream om een uniform geluid te maken of de luisterervaring te verbeteren. Gebruik hiervan vereist extra CPU-bronnen, hierdoor kan uw server vertragen.

en: Apply for an API key at Last.fm
nl_NL: Een API-sleutel aanvragen bij Last.fm

en: Apply Playlist to Folders
nl_NL: Afspeellijst toepassen op mappen

en: Apply Post-processing to Live Streams
nl_NL: Post-processing toepassen op Live Streams

en: Apply to Folders
nl_NL: Toepassen op mappen

en: Are you sure?
nl_NL: Weet je het zeker?

en: Art
nl_NL: Albumhoes

en: Artist
nl_NL: Artiest

en: Artwork
nl_NL: Kunstwerk

en: Artwork must be a minimum size of 1400 x 1400 pixels and a maximum size of 3000 x 3000 pixels for Apple Podcasts.
nl_NL: Illustraties moeten een minimale grootte hebben van 1400 x 1400 pixels en een maximale grootte van 3000 x 3000 pixels voor Apple Podcasts.

en: Attempt to Automatically Retrieve ISRC When Missing
nl_NL: Probeer ISRC automatisch op te halen wanneer deze ontbreekt

en: Audio Bitrate (kbps)
nl_NL: Audio bitsnelheid (kbps)

en: Audio Format
nl_NL: Audio Formaat

en: Audio Post-processing Method
nl_NL: Audio Processing Methode

en: Audio transcoding applications like Liquidsoap use a consistent amount of CPU over time, which gradually drains this available credit. If you regularly see stolen CPU time, you should consider migrating to a VM that has CPU resources dedicated to your instance.
nl_NL: Audio-transcodering applicaties zoals Liquidsoap gebruiken na verloop van tijd een consistente hoeveelheid CPU-gebruik, wat geleidelijk dit beschikbare krediet verliest. Als u regelmatig gestolen CPU-tijd ziet, kunt u overwegen te migreren naar een VM dat CPU middelen heeft die aan uw instantie zijn toegewijd.

en: Audit Log
nl_NL: Controle logboek

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Auto-Assign Value
nl_NL: Waarde automatisch toewijzen

en: AutoCue analyzes your music and automatically calculates cue points, fade points, and volume levels for a consistent listening experience.
nl_NL: AutoCue analyseert uw muziek en berekent automatisch cue-punten, fade-punten en volume niveaus voor een consistente luisterervaring.

en: AutoDJ Bitrate (kbps)
nl_NL: AutoDJ bitrate (kbps)

en: AutoDJ Disabled
nl_NL: AutoDJ uitgeschakeld

en: AutoDJ Format
nl_NL: AutoDJ formaat

en: AutoDJ has been disabled for this station. No music will automatically be played when a source is not live.
nl_NL: AutoDJ is uitgeschakeld. Er zal geen muziek worden afgespeeld wanneer er niet live wordt uitgezonden.

en: AutoDJ Queue
nl_NL: AutoDJ Wachtrij

en: AutoDJ Queue Length
nl_NL: AutoDJ wachtrij lengte

en: AutoDJ Service
nl_NL: AutoDJ-service

en: Automatic Backups
nl_NL: Automatische back-ups

en: Automatically create new podcast episodes when media is added to a specified playlist.
nl_NL: Maak automatisch nieuwe podcast afleveringen aan als de media aan een opgegeven afspeellijst is toegevoegd.

en: Automatically Publish New Episodes
nl_NL: Publiceer automatisch nieuwe afleveringen

en: Automatically publish to a Mastodon instance.
nl_NL: Publiceer automatisch naar een Mastodon installatie.

en: Automatically Scroll to Bottom
nl_NL: Scroll automatisch naar beneden

en: Automatically send a customized message to your Discord server.
nl_NL: Stuur automatisch een aangepast bericht naar je Discord server.

en: Automatically send a message to any URL when your station data changes.
nl_NL: Stuur automatisch een bericht naar een URL wanneer uw station gegevens veranderen.

en: Automatically Set from ID3v2 Value
nl_NL: Automatisch instellen op basis van ID3v2 waarde

en: Available Logs
nl_NL: Beschikbare logs

en: Avatar Service
nl_NL: Avater service

en: Avatars are retrieved based on your e-mail address from the %{ service } service. Click to manage your %{ service } settings.
nl_NL: Avatars worden opgehaald op basis van je e-mailadres van de %{service} service. Klik om je %{service} instellingen te beheren.

en: Average Listeners
nl_NL: Gemiddeld aantal luisteraars

en: Avoid Duplicate Artists/Titles
nl_NL: Voorkom dubbele artiesten/titels

en: AzuraCast First-Time Setup
nl_NL: AzuraCast installatie

en: AzuraCast Instance Name
nl_NL: AzuraCast: Stations Naam

en: AzuraCast ships with a built-in free IP geolocation database. You may prefer to use the MaxMind GeoLite service instead to achieve more accurate results. Using MaxMind GeoLite requires a license key, but once the key is provided, we will automatically keep the database updated.
nl_NL: AzuraCast werkt met een ingebouwde gratis IP geolocatie database. U kunt in plaats daarvan de MaxMind GeoLite gebruiken om nauwkeurigere resultaten te bereiken. Het gebruik van MaxMind GeoLite vereist een licentiesleutel, maar zodra de sleutel is ingevult, zullen we de database automatisch op de hoogte houden.

en: AzuraCast Update Checks
nl_NL: AzuraCast update controles

en: AzuraCast User
nl_NL: AzuraCast gebruiker

en: AzuraCast uses a role-based access control system. Roles are given permissions to certain sections of the site, then users are assigned into those roles.
nl_NL: AzuraCast gebruikt een op rol gebaseerd toegangscontrolesysteem. Rollen krijgen machtigingen voor bepaalde delen van de site, waarna gebruikers worden toegewezen aan deze rollen.

en: AzuraCast will scan the uploaded file for matches in this station's music library. Media should already be uploaded before running this step. You can re-run this tool as many times as needed.
nl_NL: AzuraCast zal het geüploade bestand scannen voor overeenkomsten in de muziekbibliotheek van dit station. Media dient geüpload te zijn voor deze stap wordt uitgevoerd. Je kunt deze tool opnieuw uitvoeren, zo vaak als nodig is.

en: AzuraRelay is a standalone service that connects to your AzuraCast instance, automatically relays your stations via its own server, then reports the listener details back to your main instance. This page shows all currently connected instances.
nl_NL: AzuraRelay is een zelfstandige service die verbinding maakt met uw AzuraCast installatie. verspreid automatisch uw stations via een andere server en meldt dan de luistergegevens terug naar uw hoofdserver. Deze pagina toont alle momenteel aangesloten relay servers.

en: Back
nl_NL: Terug

en: Backing up your installation is strongly recommended before any update.
nl_NL: Een back-up van uw installatie wordt sterk aanbevolen voordat u een update uitvoert.

en: Backup
nl_NL: Back-up

en: Backup Format
nl_NL: Backup Formaat

en: Backups
nl_NL: Back-ups

en: Balanced
nl_NL: Gebalanceerd

en: Banned Countries
nl_NL: Geblokkeerde landen

en: Banned IP Addresses
nl_NL: Geblokkeerde e-mailadressen

en: Banned User Agents
nl_NL: Verbannen Gebruikers

en: Base Station Directory
nl_NL: Station basis directory

en: Base Theme for Public Pages
nl_NL: Basis thema voor openbare pagina's

en: Basic Info
nl_NL: Algemene informatie

en: Basic Information
nl_NL: Algemene Informatie

en: Basic Normalization and Compression
nl_NL: Basis normalisatie en compressie

en: Best & Worst
nl_NL: Beste & slechtste

en: Best Performing Songs
nl_NL: Best presterende nummers

en: Branding
nl_NL: Huisstijl

en: Branding Settings
nl_NL: Merk instellingen

en: Broadcast AutoDJ to Remote Station
nl_NL: Zend AutoDJ uit naar het station

en: Broadcasting
nl_NL: Uitzenden

en: Broadcasting Service
nl_NL: Uitzend-service

en: Broadcasts
nl_NL: Uitzendingen

en: Browser Default
nl_NL: Browser standaard

en: Browser Icon
nl_NL: Browser icoon

en: Bucket Name
nl_NL: Bucket Naam

en: Bulk Edit Episodes
nl_NL: Bulk bewerken afleveringen

en: by
nl_NL: van

en: By default, radio stations broadcast on their own ports (i.e. 8000). If you're using a service like CloudFlare or accessing your radio station by SSL, you should enable this feature, which routes all radio through the web ports (80 and 443).
nl_NL: Een radiouitzending is standaard te beluisteren op zijn eigen poorten (bijv. 8000). Wanneer je gebruikt maakt van een service als CloudFlare, of je je radiostation wilt beveiligen met SSL, dien je deze optie in te schakelen. Deze optie zorgt ervoor dat al het radioverkeer via web poorten wordt verzonden (80 en 443).

en: Cached
nl_NL: Gebufferd

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Change
nl_NL: Wijzig

en: Change Password
nl_NL: Wachtwoord Wijzigen

en: Changes
nl_NL: Wijzigingen

en: Changes saved.
nl_NL: Wijzigingen opgeslagen.

en: Character Set Encoding
nl_NL: Karaktercodering

en: Check for Updates
nl_NL: Controleren op updates

en: Check this box to apply post-processing to all audio, including live streams. Uncheck this box to only apply post-processing to the AutoDJ.
nl_NL: Vink dit selectievakje aan om de post-audioproccesing toe te passen op alle audio, inclusief live streams. Haal het vinkje weg om alleen post-audioproccesing toe te passen op de AutoDJ.

en: Check Web Services for Album Art for "Now Playing" Tracks
nl_NL: Controleer de webservices voor Albumhoezen voor het Huidig nummer

en: Check Web Services for Album Art When Uploading Media
nl_NL: Controleer de webservices voor Albumhoezen tijdens het uploaden van de media

en: Choose a method to use when transitioning from one song to another. Smart Mode considers the volume of the two tracks when fading for a smoother effect, but requires more CPU resources.
nl_NL: Kies een methode om te gebruiken tijdens de overgang van het ene nummer naar het andere. Slimme modus bekijkt het volume van beide nummers voor een vloeiende overgang, dit belast de CPU echter meer.

en: Choose a name for this webhook that will help you distinguish it from others. This will only be shown on the administration page.
nl_NL: Kies een naam voor deze webhook die u helpt om het van anderen te onderscheiden. Dit wordt alleen getoond op de beheerpagina.

en: Choose a new password for your account.
nl_NL: Kies een nieuw wachtwoord voor uw account.

en: City
nl_NL: Woonplaats

en: Clear
nl_NL: Leegmaken

en: Clear all media from playlist?
nl_NL: Alle media uit afspeellijst wissen?

en: Clear All Message Queues
nl_NL: Alle berichtenwachtrijen leegmaken

en: Clear All Pending Requests?
nl_NL: Alle verzoeknummers in de wachtrij verwijderen?

en: Clear Artwork
nl_NL: Verwijder Illustratie

en: Clear Cache
nl_NL: Cache legen

en: Clear Field
nl_NL: Veld wissen

en: Clear File
nl_NL: Bestand wissen

en: Clear Filters
nl_NL: Filters wissen

en: Clear Image
nl_NL: Afbeelding wissen

en: Clear List
nl_NL: Wis lijst

en: Clear Media
nl_NL: Media wissen

en: Clear Pending Requests
nl_NL: Verwijder verzoeknummer uit de wachtrij

en: Clear Queue
nl_NL: Wachtrij legen

en: Clear Upcoming Song Queue
nl_NL: Wis de aanstaande muziek in wachtrij lijst

en: Clear Upcoming Song Queue?
nl_NL: Wil je de aankomende nummers uit de wachterij verwijderen?

en: Clearing the application cache may log you out of your session.
nl_NL: Als u de applicatiecache wist, wordt u mogelijk uit uw sessie afgemeld.

en: Click "Generate new license key".
nl_NL: Klik op "Genereer nieuwe licentiesleutel".

en: Click "New Application"
nl_NL: Klik op "Nieuwe Applicatie"

en: Click the "Preferences" link, then "Development" on the left side menu.
nl_NL: Klik op de "Voorkeuren" link, dan op "Ontwikkeling" in het menu aan de linkerkant.

en: Click the button below to generate a CSV file with all of this station's media. You can make any necessary changes, and then import the file using the file picker on the right.
nl_NL: Klik op de knop hieronder om een Csv-bestand te genereren met alle media van dit station. U kunt alle noodzakelijke wijzigingen aanbrengen en het bestand importeren met behulp van de bestandsviewer aan de rechterkant.

en: Click the button below to open your browser window to select a passkey.
nl_NL: Klik op de knop hieronder om uw browservenster te openen om een toegangscode te selecteren.

en: Click the button below to retry loading the page.
nl_NL: Klik op de knop hieronder om de pagina opnieuw te laden.

en: Client
nl_NL: Klant

en: Clients
nl_NL: Klanten

en: Clients by Connected Time
nl_NL: Klanten door Connected Time

en: Clone
nl_NL: Kloon

en: Clone Station
nl_NL: Station klonen

en: Close
nl_NL: Sluit

en: CloudFlare (CF-Connecting-IP)
nl_NL: CloudFlares (CF-Connecting-IP)

en: Code from Authenticator App
nl_NL: Code van Authenticator App

en: Collect aggregate listener statistics and IP-based listener statistics
nl_NL: Verzamel luisterstatistieken en IP-gebaseerde luisterstatistieken

en: Comments
nl_NL: Opmerkingen

en: Complete the setup process by providing some information about your broadcast environment. These settings can be changed later from the administration panel.
nl_NL: Voltooi de installatie door het verstrekken van informatie over je uitzendomgeving. Deze instellingen kunnen later gewijzigd worden vanuit het administratiepaneel.

en: Configure
nl_NL: Configureren

en: Configure Backups
nl_NL: Back-ups configureren

en: Confirm
nl_NL: Bevestigen

en: Confirm New Password
nl_NL: Bevestig nieuw wachtwoord

en: Connected AzuraRelays
nl_NL: Verbonden AzuraRelays

en: Connection Information
nl_NL: Connectie informatie

en: Contains explicit content
nl_NL: Bevat expliciete inhoud

en: Continue the setup process by creating your first radio station below. You can edit any of these details later.
nl_NL: Ga verder met de installatie door je eerste radiostation aan te maken. Je kunt alle instellingen later nogmaals aanpassen.

en: Continuous Play
nl_NL: Continu spelen

en: Control how this playlist is handled by the AutoDJ software.
nl_NL: Bepaal hoe deze afspeellijst wordt behandeld door de AutoDJ software.

en: Copied!
nl_NL: Gekopieerd!

en: Copies older than the specified number of days will automatically be deleted. Set to zero to disable automatic deletion.
nl_NL: Kopies ouder dan het opgegeven aantal dagen zullen automatisch worden verwijderd. Zet op nul om automatische verwijdering uit te schakelen.

en: Copy associated media and folders.
nl_NL: Kopieer bijbehorende media en mappen.

en: Copy scheduled playback times.
nl_NL: Kopieer geplande afspeeltijden.

en: Copy to Clipboard
nl_NL: Kopiëren naar klembord

en: Copy to New Station
nl_NL: Kopieer naar een nieuw station

en: Could not upload file.
nl_NL: Kon het bestand niet uploaden.

en: Countries
nl_NL: Landen

en: Country
nl_NL: Land

en: CPU Load
nl_NL: CPU belasting

en: CPU Stats Help
nl_NL: Hulp bij CPU-statistieken

en: Create a new application. Choose "Scoped Access", select your preferred level of access, then name your app. Do not name it "AzuraCast", but rather use a name specific to your installation.
nl_NL: Maak een nieuwe toepassing. Kies "Scoped Access", selecteer uw voorkeursniveau voor toegang, en noem uw app. Noem het niet "AzuraCast", maar gebruik een naam specifiek voor uw installatie.

en: Create a New Radio Station
nl_NL: Maak een nieuw radiostation

en: Create Account
nl_NL: Account Aanmaken

en: Create an account on the MaxMind developer site.
nl_NL: Maak een account aan op de MaxMind ontwikkelaars site.

en: Create and Continue
nl_NL: Aanmaken en doorgaan

en: Create custom fields to store extra metadata about each media file uploaded to your station libraries.
nl_NL: Maak aangepaste velden om extra metadata op te slaan over elk mediabestand dat is geüpload naar uw station bibliotheken.

en: Create Directory
nl_NL: Maak map

en: Create New Key
nl_NL: Nieuwe sleutel maken

en: Create New Playlist for Each Folder
nl_NL: Nieuwe afspeellijst voor elke map aanmaken

en: Create podcast episodes independent of your station's media collection.
nl_NL: Maak podcast afleveringen onafhankelijk van de media collectie van je station aan.

en: Create Station
nl_NL: Creëer een nieuw radiostation

en: Critical
nl_NL: Kritisch

en: Crossfade Duration (Seconds)
nl_NL: Lengte van crossfade (seconden)

en: Crossfade Method
nl_NL: Crossfade methode

en: Cue
nl_NL: Stop (in cue mode)

en: Current Configuration File
nl_NL: Huidig configuratie bestand

en: Current Custom Fallback File
nl_NL: Huidig aangepast terugvalbestand

en: Current Installed Version
nl_NL: Huidige geïnstalleerde versie

en: Current Intro File
nl_NL: Huidige Intro Bestand

en: Current Password
nl_NL: Huidig wachtwoord

en: Current Podcast Media
nl_NL: Huidige Podcast Media

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom API Base URL
nl_NL: Aangepaste API basis URL

en: Custom Branding
nl_NL: Aangepaste huisstijl

en: Custom Configuration
nl_NL: Aangepaste configuratie

en: Custom CSS for Internal Pages
nl_NL: Aangepaste CSS voor interne pagina's

en: Custom CSS for Public Pages
nl_NL: Aangepaste CSS voor openbare pagina's

en: Custom Cues: Cue-In Point (seconds)
nl_NL: Op maat gemaakte Cues: In rij staan (seconden)

en: Custom Cues: Cue-Out Point (seconds)
nl_NL: Op maat gemaakte Cues: In rij staan (seconden)

en: Custom Fading: Fade-In Time (seconds)
nl_NL: Op maat gemaakte Fade in (seconden)

en: Custom Fading: Fade-Out Time (seconds)
nl_NL: Op maat gemaakte Fade out (seconden)

en: Custom Fallback File
nl_NL: Aangepast terugvalbestand

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Custom Frontend Configuration
nl_NL: Aangepaste front-end configuratie

en: Custom HTML for Public Pages
nl_NL: Aangepaste HTML voor openbare pagina's

en: Custom JS for Public Pages
nl_NL: Aangepaste JS voor openbare pagina's

en: Customize
nl_NL: Aanpassen

en: Customize Administrator Password
nl_NL: Beheerderswachtwoord aanpassen

en: Customize AzuraCast Settings
nl_NL: AzuraCast instellingen aanpassen

en: Customize Broadcasting Port
nl_NL: Uitzendpoort aanpassen

en: Customize Copy
nl_NL: Kopie aanpassen

en: Customize DJ/Streamer Mount Point
nl_NL: DJ/Streamer Mount Point aanpassen

en: Customize DJ/Streamer Port
nl_NL: DJ/Streamer poort aanpassen

en: Customize Internal Request Processing Port
nl_NL: Interne request verwerkingspoort aanpassen

en: Customize Source Password
nl_NL: Bronwachtwoord aanpassen

en: Customize the number of songs that will appear in the "Song History" section for this station and in all public APIs.
nl_NL: Pas het aantal nummers aan die worden getoond in de "Afspeelgeschiedenis" sectie voor dit station en in alle openbare API's.

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Date Played
nl_NL: Datum afgespeeld

en: Date Requested
nl_NL: Datum aangevraagd

en: Date/Time
nl_NL: Datum/Tijd

en: Date/Time (Browser)
nl_NL: Datum/Tijd (Browser)

en: Date/Time (Station)
nl_NL: Datum/Tijd (Station)

en: Days of Playback History to Keep
nl_NL: Aantal dagen waarvan afspeel geschiedenis bewaart dient te blijven

en: Deactivate Streamer on Disconnect (Seconds)
nl_NL: Streamer uitschakelen bij verbreken van verbinding (aantal seconden)

en: Debug
nl_NL: Foutopsporing

en: Default Album Art
nl_NL: Standaard Albumhoes

en: Default Album Art URL
nl_NL: URL van standaard albumhoes

en: Default Avatar URL
nl_NL: Standaard Avatar URL

en: Default Live Broadcast Message
nl_NL: Standaard Live Broadcast Bericht

en: Default Mount
nl_NL: Standaard mount point

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete %{ num } episodes?
nl_NL: %{ num } mediabestand(en) verwijderen?

en: Delete %{ num } media files?
nl_NL: %{ num } mediabestanden verwijderen?

en: Delete Album Art
nl_NL: Verwijder Albumhoezen

en: Delete API Key?
nl_NL: API-sleutel verwijderen?

en: Delete Backup?
nl_NL: Back-up verwijderen?

en: Delete Broadcast?
nl_NL: Uitzending verwijderen?

en: Delete Custom Field?
nl_NL: Aangepast veld verwijderen?

en: Delete Episode?
nl_NL: Aflevering verwijderen?

en: Delete HLS Stream?
nl_NL: Verwijder HLS Stream?

en: Delete Mount Point?
nl_NL: Mount point verwijderen?

en: Delete Passkey?
nl_NL: Passkey verwijderen?

en: Delete Playlist?
nl_NL: Afspeellijst verwijderen?

en: Delete Podcast?
nl_NL: Podcast verwijderen?

en: Delete Queue Item?
nl_NL: Item in de wachtrij verwijderen?

en: Delete Record?
nl_NL: Record verwijderen?

en: Delete Remote Relay?
nl_NL: Externe relay verwijderen?

en: Delete Request?
nl_NL: Verzoek verwijderen?

en: Delete Role?
nl_NL: Deze rol verwijderen?

en: Delete SFTP User?
nl_NL: SFTP-gebruiker verwijderen?

en: Delete Station?
nl_NL: Station verwijderen?

en: Delete Storage Location?
nl_NL: Opslaglocatie verwijderen?

en: Delete Streamer?
nl_NL: Streamer verwijderen?

en: Delete User?
nl_NL: Gebruiker verwijderen?

en: Delete Web Hook?
nl_NL: Web hook verwijderen?

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Details
nl_NL: Beschrijving

en: Directory
nl_NL: Map

en: Directory Name
nl_NL: Directorynaam

en: Disable
nl_NL: Schakel uit

en: Disable Crossfading
nl_NL: Crossfading uitschakelen

en: Disable Optimizations
nl_NL: Optimalisaties uitschakelen

en: Disable station?
nl_NL: Station uitschakelen?

en: Disable Two-Factor
nl_NL: Twee-factor uitschakelen

en: Disable two-factor authentication?
nl_NL: Tweestapsverificatie uitschakelen?

en: Disable?
nl_NL: Uitschakelen?

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disconnect Streamer
nl_NL: Verbreek verbinding met streamer

en: Disk caching makes a system much faster and more responsive in general. It does not take memory away from applications in any way since it will automatically be released by the operating system when needed.
nl_NL: Schijfcaching maakt een systeem veel sneller en sneller in het algemeen. Het ontneemt op geen enkele manier geheugen voor toepassingen, omdat het automatisch door het besturingssysteem wordt vrijgegeven wanneer dat nodig is.

en: Disk Space
nl_NL: Schijfruimte

en: Display fields
nl_NL: Velden weergeven

en: Display Name
nl_NL: Weergavenaam

en: DJ/Streamer Buffer Time (Seconds)
nl_NL: DJ/Streamer buffer tijd (seconden)

en: Do not collect any listener analytics
nl_NL: Verzamel geen statistieken over luisteraars

en: Do not use a local broadcasting service.
nl_NL: Gebruik geen lokale uitzend server.

en: Do not use an AutoDJ service.
nl_NL: Gebruik geen AutoDJ service.

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Domain Name(s)
nl_NL: Domeinnamen

en: Donate to support AzuraCast!
nl_NL: Doneer om Azuracast te ondersteunen!

en: Download M3U
nl_NL: M3U downloaden

en: Download PLS
nl_NL: PLS downloaden

en: Download the appropriate binary from the Stereo Tool downloads page:
nl_NL: Download het juiste binaire bestand van de Stereo Tool downloadpagina:

en: Download the Linux x64 binary from the Shoutcast Radio Manager:
nl_NL: Download de Linux x64 binary van de Shoutcast Radio Manager:

en: Drag file(s) here to upload or
nl_NL: Bestand(en) hierheen slepen om te uploaden of

en: Dropbox App Console
nl_NL: Dropbox App console

en: Dropbox Setup Instructions
nl_NL: Dropbox Setup instructies

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceren

en: Duplicate Playlist
nl_NL: Afspeellijst dupliceren

en: Duplicate Prevention Time Range (Minutes)
nl_NL: Dubbele artiesten check die gedraaid worden (in minuten)

en: Duplicate Songs
nl_NL: Dupliceer nummers

en: E-mail Address
nl_NL: E-mailadres

en: E-mail Address (Optional)
nl_NL: E-mailadres (optioneel)

en: E-mail addresses can be separated by commas.
nl_NL: E-mailadressen kunnen gescheiden worden door komma's.

en: E-mail Delivery Service
nl_NL: Aflevering via e-mail

en: Edit
nl_NL: Wijzig

en: Edit Branding
nl_NL: Branding bewerken

en: Edit Custom Field
nl_NL: Wijzig aangepast veld

en: Edit Episode
nl_NL: Aflevering bewerken

en: Edit HLS Stream
nl_NL: Bewerk HLS Stream

en: Edit Liquidsoap Configuration
nl_NL: Liquidsoap configuratie bewerken

en: Edit Media
nl_NL: Media gegevens aanpassen

en: Edit Mount Point
nl_NL: Mount point bewerken

en: Edit Playlist
nl_NL: Afspeellijst bewerken

en: Edit Podcast
nl_NL: Podcast bewerken

en: Edit Profile
nl_NL: Wijzig profiel

en: Edit Remote Relay
nl_NL: Wijzig externe relay

en: Edit Role
nl_NL: Rol bewerken

en: Edit SFTP User
nl_NL: SFTP-gebruiker bewerken

en: Edit Station
nl_NL: Wijzig station

en: Edit Station Profile
nl_NL: Wijzig stationsprofiel

en: Edit Storage Location
nl_NL: Bewerk opslaglocatie

en: Edit Streamer
nl_NL: Wijzig streamer

en: Edit User
nl_NL: Wijzig gebruiker

en: Edit Web Hook
nl_NL: Web hook bewerken

en: Embed Code
nl_NL: Code insluiten

en: Embed Widgets
nl_NL: Widgets insluiten

en: Emergency
nl_NL: Noodgeval

en: Empty
nl_NL: Leeg

en: Enable
nl_NL: Schakel in

en: Enable Advanced Features
nl_NL: Geavanceerde functies inschakelen

en: Enable AutoDJ
nl_NL: AutoDJ inschakelen

en: Enable Broadcasting
nl_NL: Uitzending inschakelen

en: Enable certain advanced features in the web interface, including advanced playlist configuration, station port assignment, changing base media directories and other functionality that should only be used by users who are comfortable with advanced functionality.
nl_NL: Schakel bepaalde geavanceerde functies in de webinterface in, inclusief geavanceerde configuratie van afspeellijsten, toewijzing van poort, wijzigen van basismediamappen en andere functionaliteit die alleen gebruikt moeten worden door gebruikers die vertrouwd zijn met geavanceerde functionaliteit.

en: Enable Downloads on On-Demand Page
nl_NL: Downloads inschakelen op On-Demand pagina

en: Enable HTTP Live Streaming (HLS)
nl_NL: Inschakelen HTTP Live Streaming (HLS)

en: Enable listeners to request a song for play on your station. Only songs that are already in your playlists are requestable.
nl_NL: Wanneer deze optie is ingeschakeld zullen luisteraars de mogelijkheid hebben een verzoeknummer aan te vragen op je station. Enkel nummers die toegevoegd zijn aan een afspeellijst zijn aan te vragen.

en: Enable Mail Delivery
nl_NL: Mail Levering inschakelen

en: Enable on Public Pages
nl_NL: Toon op openbare pagina's

en: Enable On-Demand Streaming
nl_NL: Schakel On-Demand Streaming in

en: Enable Public Pages
nl_NL: Openbare pagina inschakelen

en: Enable station?
nl_NL: Station inschakelen?

en: Enable this option if your S3 provider is using paths instead of sub-domains for their S3 endpoint; for example, when using MinIO or with other self-hosted S3 storage solutions that are accessible via a path on a domain/IP instead of a subdomain.
nl_NL: Schakel deze optie in als uw S3-provider paden in plaats van sub-domeinen gebruikt voor hun S3-eindpunt; bijvoorbeeld bij het gebruik van MinIO of met andere zelf gehoste S3 opslagoplossingen die toegankelijk zijn via een pad op een domein/IP in plaats van een subdomein.

en: Enable this setting to prevent metadata from being sent to the AutoDJ for files in this playlist. This is useful if the playlist contains jingles or bumpers.
nl_NL: Schakel deze instelling in om te voorkomen dat metadata naar de AutoDJ wordt verzonden voor bestanden binnen deze afspeellijst. Dit is handig wanneer de afspeellijst jingles of reclames bevat.

en: Enable to advertise this mount point on "Yellow Pages" public radio directories.
nl_NL: Schakel in om dit mountpoint binnen de publieke "Yellow Pages" weer te geven.

en: Enable to advertise this relay on "Yellow Pages" public radio directories.
nl_NL: Schakel in om deze relais te adverteren in de openbare radiomappen "Gele Pagina".

en: Enable to allow listeners to select this relay on this station's public pages.
nl_NL: Inschakelen om luisteraars toe te staan dit mount point te selecteren op de publieke pagina van het station.

en: Enable to allow this account to log in and stream.
nl_NL: Stel in op “Ja” om dit account toegang te geven om in te loggen en te streamen.

en: Enable to have AzuraCast automatically run nightly backups at the time specified.
nl_NL: Inschakelen om AzuraCast automatisch nachtelijke back-ups te laten uitvoeren op het opgegeven tijdstip.

en: Enable Two-Factor
nl_NL: Twee-factor inschakelen

en: Enable Two-Factor Authentication
nl_NL: Tweestapsverificatie inschakelen

en: Enable?
nl_NL: Activeren?

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: End Date
nl_NL: Eind Datum

en: End Time
nl_NL: Eind Tijd

en: Endpoint
nl_NL: Eindpunt

en: Enforce Schedule Times
nl_NL: Geplande uitzendtijden afdwingen

en: Ensure the library matches your system architecture
nl_NL: Zorg ervoor dat de bibliotheek overeenkomt met uw systeemarchitectuur

en: Enter the current code provided by your authenticator app to verify that it's working correctly.
nl_NL: Voer de huidige code in die door uw authenticator app is opgegeven om te controleren of alles correct werkt.

en: Enter the full URL of another stream to relay its broadcast through this mount point.
nl_NL: Voer de volledige URL in van een andere stream om deze opnieuw uit te zenden via dit mount punt.

en: Enter your e-mail address to receive updates about your certificate.
nl_NL: Voer je e-mailadres in om updates over je certificaat te ontvangen.

en: Enter your password
nl_NL: Voer uw wachtwoord in

en: Episode
nl_NL: Aflevering

en: Episode Number
nl_NL: Afleveringnummer

en: Episodes
nl_NL: Afleveringen

en: Example: if the remote radio URL is http://station.example.com:8000/radio.mp3, enter "http://station.example.com:8000".
nl_NL: Voorbeeld: als de externe radio URL http://station.example.com:8000/radio.mp3 is, vul dan "http://station.example.com:8000" in.

en: Exclude Media from Backup
nl_NL: Media uitsluiten van back-up

en: Excluding media from automated backups will save space, but you should make sure to back up your media elsewhere. Note that only locally stored media will be backed up.
nl_NL: Door media uit te sluiten van automatische back-ups bespaart u ruimte, maar u moet ervoor zorgen dat u ergens anders een back-up van uw media maakt. Merk op dat er alleen een back-up wordt gemaakt van lokaal opgeslagen media.

en: Explicit
nl_NL: Expliciet

en: Export %{format}
nl_NL: Exporteren Formaat

en: Export Media to CSV
nl_NL: Exporteer media naar CSV

en: Fallback Mount
nl_NL: Back-up mount point

en: Field Name
nl_NL: Veldnaam

en: File Name
nl_NL: Bestandsnaam

en: Footer Text
nl_NL: Voettekst

en: For ARM (Raspberry Pi, etc.) installations, choose "Raspberry Pi Thimeo-ST plugin".
nl_NL: Voor ARM (Raspberry Pi, etc.) installeert u "Raspberry Pi Thimeo-ST plugin".

en: For local filesystems, this is the base path of the directory. For remote filesystems, this is the folder prefix.
nl_NL: Voor lokale bestandssystemen is dit het basispad van de map. Voor externe bestandssystemen is dit het voorvoegsel van de map.

en: for selected period
nl_NL: voor geselecteerde periode

en: For some clients, use port:
nl_NL: Voor sommige gebruikers, gebruik poort:

en: For the legacy version
nl_NL: Voor de oudere versie

en: For x86/64 installations, choose "x86/64 Linux Thimeo-ST plugin".
nl_NL: Voor x86/64 installaties, kies "x86/64 Linux Thimeo-ST plugin".

en: Forgot your password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From your smartphone, scan the code to the right using an authentication app of your choice (FreeOTP, Authy, etc).
nl_NL: Scan de code via een authenticatie app naar keuze (FreeOTP, Authy, etc) op uw mobiele telefoon.

en: Full Volume
nl_NL: Volledige volume

en: General Rotation
nl_NL: Algemene Rotatie

en: Generate Report
nl_NL: Rapportage maken

en: Generate/Renew Certificate
nl_NL: Genereer/vernieuw certificaat

en: GeoLite is not currently installed on this installation.
nl_NL: GeoLite is momenteel niet geïnstalleerd.

en: Get Next Song
nl_NL: Volgende nummer krijgen

en: Get Now Playing
nl_NL: Verkrijg het Nummer dat nu speelt

en: Global
nl_NL: Globaal

en: Global Permissions
nl_NL: Globale permissies

en: Hide Album Art on Public Pages
nl_NL: Verberg albumhoezen op openbare pagina's

en: Hide AzuraCast Branding on Public Pages
nl_NL: Verberg AzuraCast reclame op openbare pagina's

en: Hide Charts
nl_NL: Verberg grafieken

en: Hide Credentials
nl_NL: Inloggegevens verbergen

en: Hide Metadata from Listeners ("Jingle Mode")
nl_NL: Verberg metadata voor luisteraars (Jingel Modus)

en: High I/O Wait can indicate a bottleneck with the server's hard disk, a potentially failing hard disk, or heavy load on the hard disk.
nl_NL: Een hoge I/O wachttijd kan wijzen op een knelpunt met de harde schijf van de server, een mogelijk defecte harde schijf, of zware belasting van de harde schijf.

en: Higher weight playlists are played more frequently compared to other lower-weight playlists.
nl_NL: Afspeellijsten met een hoger gewicht worden vaker afgespeeld dan afspeellijsten met een lager gewicht.

en: History
nl_NL: Geschiedenis

en: Home
nl_NL: Startpagina

en: Homepage Redirect URL
nl_NL: URL van homepage omleiden

en: Hour
nl_NL: Uur

en: HTTP Live Streaming (HLS) is a new adaptive-bitrate streaming technology. From this page, you can configure the individual bitrates and formats that are included in the combined HLS stream.
nl_NL: HTTP Live Streaming (HLS) is een nieuwe adaptive-bitrate streaming technologie. Vanaf deze pagina kunt u de individuele bitrates en formaten configureren die zijn opgenomen in de gecombineerde HLS-stream.

en: HTTP Live Streaming (HLS) is a new adaptive-bitrate technology supported by some clients. It does not use the standard broadcasting frontends.
nl_NL: HTTP Live Streaming (HLS) is een nieuwe adaptive-bitrate technologie ondersteund door sommige applicaties. Het gebruikt niet de standaard uitzendingsfrontends.

en: Icecast Clients
nl_NL: IceCast gebruikers

en: If a live DJ connects but has not yet sent metadata, this is the message that will display on player pages.
nl_NL: Als een live DJ verbindt maar nog geen metagegevens heeft verzonden, is dit het bericht dat wordt weergegeven op spelerpagina's.

en: If a song has no album art, this URL will be listed instead. Leave blank to use the standard placeholder art.
nl_NL: Als een nummer geen albumhoes heeft, zal deze URL in plaats daarvan worden weergegeven. Laat leeg om de standaard hoes te gebruiken.

en: If a visitor is not signed in and visits the AzuraCast homepage, you can automatically redirect them to the URL specified here. Leave blank to redirect them to the login screen by default.
nl_NL: Als een bezoeker niet is aangemeld en de homepage van AzuraCast bezoekt, kunt u ze automatisch doorverwijzen naar de hier opgegeven URL. Laat leeg om ze standaard naar het login scherm te verwijzen.

en: If disabled, the playlist will not be included in radio playback, but can still be managed.
nl_NL: Wanneer gekozen voor "Nee", zal de afspeellijst niet worden afgespeeld op de stream. De afspeellijst kan nog steeds worden beheert.

en: If disabled, the station will not be visible on public-facing pages or APIs.
nl_NL: Indien uitgeschakeld zal het station niet zichtbaar zijn op openbare pagina's of API's.

en: If disabled, the station will not broadcast or shuffle its AutoDJ.
nl_NL: Indien uitgeschakeld, zal het station zijn AutoDJ niet uitzenden.

en: If enabled, a download button will also be present on the public "On-Demand" page.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal er een downloadknop aanwezig zijn op de openbare "On-Demand" pagina.

en: If enabled, AzuraCast will automatically record any live broadcasts made to this station to per-broadcast recordings.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal AzuraCast automatisch alle live uitzendingen opnemen die op dit station hoorbaar zijn geweest.

en: If enabled, AzuraCast will connect to the MusicBrainz database to attempt to find an ISRC for any files where one is missing. Disabling this may improve performance.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal AzuraCast verbinding maken met de MusicBrainz database om te proberen een ISRC te vinden voor bestanden waar er een ontbreekt. Het uitschakelen hiervan kan de prestaties verbeteren.

en: If enabled, music from playlists with on-demand streaming enabled will be available to stream via a specialized public page.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zullen muziek van afspeellijsten met on-demand streaming beschikbaar zijn om te streamen en downloaden via een gespecialiseerde openbare pagina.

en: If enabled, streamers (or DJs) will be able to connect directly to your stream and broadcast live music that interrupts the AutoDJ stream.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zullen streamers (of DJs) rechtstreeks verbinding kunnen maken met uw stream en live muziek kunnen uitzenden die de AutoDJ stream onderbreekt.

en: If enabled, the AutoDJ on this installation will automatically play music to this mount point.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal de AutoDJ op deze installatie automatisch muziek afspelen naar dit mount punt.

en: If enabled, the AutoDJ will automatically play music to this mount point.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal de AutoDJ automatisch muziek afspelen op dit mount punt.

en: If enabled, this streamer will only be able to connect during their scheduled broadcast times.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal deze streamer enkel de mogelijkheid hebben om te verbinden gedurende de geplande uitzendtijden.

en: If requests are enabled for your station, users will be able to request media that is on this playlist.
nl_NL: Als requests zijn ingeschakeld voor uw station zullen luisteraars de mogelijkheid hebben om nummers binnen deze afspeellijst aan te vragen.

en: If requests are enabled, this specifies the minimum delay (in minutes) between a request being submitted and being played. If set to zero, a minor delay of 15 seconds is applied to prevent request floods.
nl_NL: Als verzoeken zijn ingeschakeld, geeft dit de minimale vertraging (in minuten) aan tussen het indienen van een verzoek en het afspelen ervan. Indien ingesteld op nul, wordt een kleine vertraging van 15 seconden toegepast om request floods te voorkomen.

en: If selected, album art will not display on public-facing radio pages.
nl_NL: Indien geselecteerd, worden albumhoezen niet weergegeven op publieke radio-pagina's.

en: If selected, this will remove the AzuraCast branding from public-facing pages.
nl_NL: Indien geselecteerd, zal dit AzuraCast reclame van publieke pagina's verwijderen.

en: If the end time is before the start time, the playlist will play overnight.
nl_NL: Als de eindtijd voor de begintijd is, zal de afspeellijst van de ene op de andere dag afspelen.

en: If the end time is before the start time, the schedule entry will continue overnight.
nl_NL: Als de eindtijd voor de begintijd is, zal het geplande item in de nacht doorgaan.

en: If the mountpoint (i.e. /radio.mp3) or Shoutcast SID (i.e. 2) you broadcast to is different from the stream URL, specify the source mount point here.
nl_NL: Als het mountpoint (bijv. /radio.mp3) of Shoutcast SID (bijv. 2) waar je naar uitzendt is anders dan hierboven vermeld, geef hier het bronmount punt op.

en: If the port you broadcast to is different from the stream URL, specify the source port here.
nl_NL: Als de poort waar u naar uitzendt anders is dan de poort die u hierboven hebt aangegeven, geef dan hier de bronpoort op.

en: If this mount is the default, it will be played on the radio preview and the public radio page in this system.
nl_NL: Als dit mount point standaard is, zal deze gebruikt worden binnen de radiospeler op de publieke radio pagina van dit systeem.

en: If this mount point is not playing audio, listeners will automatically be redirected to this mount point. The default is /error.mp3, a repeating error message.
nl_NL: Wanneer dit mount point geen audio speelt, zullen luisteraars doorverwezen worden naar dit mount punt. De standaard is /error.mp3, welke herhaaldelijk een foutmelding laat horen.

en: If this setting is set to "Yes", the browser URL will be used instead of the base URL when it's available. Set to "No" to always use the base URL.
nl_NL: Als deze instelling is ingesteld op "Ja" zal, in plaats van de basis URL, de browser URL worden gebruikt wanneer deze beschikbaar is. Stel in op "Nee" om altijd de basis URL te gebruiken.

en: If this station has on-demand streaming and downloading enabled, only songs that are in playlists with this setting enabled will be visible.
nl_NL: Als dit station on-demand streamen en downloaden heeft ingeschakeld, zullen alleen nummers die in afspeellijsten staan met deze instelling ingeschakeld zichtbaar zijn.

en: If you are broadcasting using AutoDJ, enter the source password here.
nl_NL: Als u met AutoDJ uitzendt, voer hier het bronwachtwoord in.

en: If you are broadcasting using AutoDJ, enter the source username here. This may be blank.
nl_NL: Als u met AutoDJ uitzendt, voer hier de brongebruikersnaam in. Dit kan leeg zijn.

en: If you're experiencing a bug or error, you can submit a GitHub issue using the link below.
nl_NL: Als je een bug of fout ontdekt, kun je een GitHub issue indienen met behulp van de onderstaande link.

en: If your installation is constrained by CPU or memory, you can change this setting to tune the resources used by Liquidsoap.
nl_NL: Als uw installatie beperkt is door CPU of geheugen, kunt u deze instelling wijzigen om de bronnen die door Liquidsoap worden gebruikt aan te passen.

en: If your Mastodon username is "@test@example.com", enter "example.com".
nl_NL: Als uw Mastodon-gebruikersnaam "@test@example.com" is, voer "example.com" in.

en: If your stream is set to advertise to YP directories above, you must specify an authorization hash. You can manage these on the Shoutcast web site.
nl_NL: Als uw stream is geconfigureerd om op YP directories te verschijnen, moet u een autorisatie hash opgeven. Je kunt deze beheren op de Shoutcast website.

en: If your streaming software requires a specific mount point path, specify it here. Otherwise, use the default.
nl_NL: Als je streaming software een specifiek pad voor het mount point vereist, geef deze dan hier op. Gebruik anders de standaard.

en: If your web hook requires HTTP basic authentication, provide the password here.
nl_NL: Als je web hook HTTP basis authenticate vereist, geef dan hier het wachtwoord op.

en: If your web hook requires HTTP basic authentication, provide the username here.
nl_NL: Als je web hook HTTP basis authenticate vereist, geef dan hier de gebruikersnaam op.

en: Import Changes from CSV
nl_NL: Importeer wijzigingen van CSV

en: Import from PLS/M3U
nl_NL: Importeren uit PLS/M3U

en: Import Results
nl_NL: Importeer Resultaten

en: Important: copy the key below before continuing!
nl_NL: Belangrijk: kopieer de onderstaande sleutel voordat u doorgaat!

en: In order to install Shoutcast:
nl_NL: Om Shoutcast te installeren:

en: In order to install Stereo Tool:
nl_NL: Om Stereo Tool te installeren:

en: In order to process quickly, web hooks have a short timeout, so the responding service should be optimized to handle the request in under 2 seconds.
nl_NL: Voor een snelle verwerking hebben webhooks een korte time-out, dus de passende service moet worden geoptimaliseerd om het verzoek binnen 2 seconden te behandelen.

en: Include in On-Demand Player
nl_NL: Opnemen in On-Demand speler

en: Indefinitely
nl_NL: Onbepaald

en: Insert
nl_NL: Toevoegen

en: Install GeoLite IP Database
nl_NL: GeoLite IP-database installeren

en: Install Stereo Tool
nl_NL: Installeer Stereo Tool

en: Instructions
nl_NL: Instructies

en: Internal notes or comments about the user, visible only on this control panel.
nl_NL: Interne notities of commentaar over de gebruiker, alleen zichtbaar vanuit dit controle paneel.

en: International Standard Recording Code, used for licensing reports.
nl_NL: Internationale standaardcode voor het opnemen van licenties.

en: IP
nl_NL: IP-adres

en: IP Geolocation is used to guess the approximate location of your listeners based on the IP address they connect with. Use the free built-in IP Geolocation library or enter a license key on this page to use MaxMind GeoLite.
nl_NL: IP-Geolocatie wordt gebruikt om de geschatte locatie van uw luisteraars te raden, gebaseerd op het IP-adres waarmee u verbinding maakt. Gebruik de gratis ingebouwde IP Geolocation library of voer een licentiesleutel in op deze pagina om MaxMind GeoLite te gebruiken.

en: Is Published
nl_NL: Is gepubliceerd

en: Items per page
nl_NL: Items per pagina

en: Jingle Mode
nl_NL: Jingle modus

en: Language
nl_NL: Taal

en: Last 14 Days
nl_NL: Laatste 14 dagen

en: Last 2 Years
nl_NL: Laatste 2 jaar

en: Last 24 Hours
nl_NL: Laatste 24 uur

en: Last 30 Days
nl_NL: Laatste 30 dagen

en: Last 60 Days
nl_NL: Laatste 60 dagen

en: Last 7 Days
nl_NL: Laatste 7 dagen

en: Last Modified
nl_NL: Laatst gewijzigd

en: Last Month
nl_NL: Laatste maand

en: Last Run
nl_NL: Laatst uitgevoerd

en: Last run:
nl_NL: Laatst uitgevoerd:

en: Last Year
nl_NL: Vorig jaar

en: Last.fm API Key
nl_NL: Last.fm API Sleutel

en: Latest Update
nl_NL: Laatste update

en: Learn about Advanced Playlists
nl_NL: Meer informatie over geavanceerde afspeellijsten

en: Learn More about Post-processing CPU Impact
nl_NL: Meer informatie over de impact van audioprocessing op de CPU

en: Learn more about release channels in the AzuraCast docs.
nl_NL: Meer informatie over release kanalen in de AzuraCast documentatie.

en: Learn more about this header.
nl_NL: Lees meer over deze header.

en: Leave blank to automatically generate a new password.
nl_NL: Laat leeg om automatisch een wachtwoord te genereren.

en: Leave blank to play on every day of the week.
nl_NL: Laat leeg om elke dag van de week af te laten spelen

en: Leave blank to use the current password.
nl_NL: Laat leeg om het huidige wachtword te gebruiken.

en: Leave blank to use the default Telegram API URL (recommended).
nl_NL: Laat leeg om de standaard Telegram API URL te gebruiken (aanbevolen).

en: Length
nl_NL: Lengte

en: Let's get started by creating your Super Administrator account.
nl_NL: Laten we beginnen met het maken van een account voor de systeembeheerder.

en: LetsEncrypt provides simple, free SSL certificates allowing you to secure traffic through your control panel and radio streams.
nl_NL: Let's Encrypt biedt eenvoudige en gratis SSL-certificaten waarmee u het verkeer voor uw controlepaneel en radiostreams kunt beveiligen.

en: Light
nl_NL: Licht

en: Like our software?
nl_NL: Vind je onze software leuk?

en: Limited
nl_NL: Beperkt

en: LiquidSoap is currently shuffling from %{songs} and %{playlists}.
nl_NL: LiquidSoap wordt momenteel geschuffeld van %{songs} en %{playlists}.

en: Liquidsoap Performance Tuning
nl_NL: Liquidsoap Prestatie Tuning

en: List one IP address or group (in CIDR format) per line.
nl_NL: Geef één IP-adres of groep (in CIDR formaat) per regel aan.

en: List one user agent per line. Wildcards (*) are allowed.
nl_NL: Laat één user agent per regel zien. jokers (*) zijn toegestaan.

en: Listener Analytics Collection
nl_NL: Luisteraars statistieken

en: Listener Gained
nl_NL: Luisteraar gestegen

en: Listener History
nl_NL: Luisteraar Geschiedenis

en: Listener Lost
nl_NL: Luisteraar verloren

en: Listener Report
nl_NL: Luisteraar Rapport

en: Listener Request
nl_NL: Luisteraar request

en: Listener Type
nl_NL: Luisteraar Type

en: Listeners
nl_NL: Aantal luisteraars

en: Listeners by Day
nl_NL: Aantal luisteraars per dag

en: Listeners by Day of Week
nl_NL: Aantal luisteraars per dag van de week

en: Listeners by Hour
nl_NL: Aantal luisteraars per uur

en: Listeners by Listening Time
nl_NL: Luisteraars door luistertijd

en: Listeners By Time Period
nl_NL: Luisteraars per tijdsperiode

en: Listeners Per Station
nl_NL: Luisteraars per station

en: Listening Time
nl_NL: Luister tijd

en: Live Broadcast Recording Bitrate (kbps)
nl_NL: Bitrate (kbps) voor live uitzending opnames

en: Live Broadcast Recording Format
nl_NL: Formaat voor live uitzending opnames

en: Live Listeners
nl_NL: Live luisteraars

en: Live Recordings Storage Location
nl_NL: Opslaglocatie voor live-opnamen

en: Live Streamer/DJ Connected
nl_NL: Live Streamer/DJ verbonden

en: Live Streamer/DJ Disconnected
nl_NL: Live Streamer/DJ verbroken

en: Load Average
nl_NL: Gemiddelde belasting

en: Loading
nl_NL: Bezig met laden

en: Local
nl_NL: Lokaal

en: Local Broadcasting Service
nl_NL: Uitzend-service

en: Local Filesystem
nl_NL: Lokaal bestandssysteem

en: Local IP (Default)
nl_NL: Lokaal IP (standaard)

en: Local Streams
nl_NL: Lokale streams

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Log Output
nl_NL: Log Uitvoer

en: Log Viewer
nl_NL: Log weergave

en: Logs by Station
nl_NL: Logs per station

en: Loop Once
nl_NL: Eenmalig herhalen

en: Main Message Content
nl_NL: Inhoud hoofdbericht

en: Make HLS Stream Default in Public Player
nl_NL: Maak HLS Stream standaard in publieke speler

en: Make the selected media play immediately, interrupting existing media
nl_NL: Laat de geselecteerde media onmiddellijk afspelen en onderbreek bestaande media

en: Manage
nl_NL: Beheer

en: Manage Avatar
nl_NL: Avatar beheren

en: Manage SFTP Accounts
nl_NL: SFTP accounts beheren

en: Manage Stations
nl_NL: Stations Beheren

en: Manual AutoDJ Mode
nl_NL: Handmatige AutoDJ Modus

en: Manual Updates
nl_NL: Handmatige updates

en: Manually Add Episodes
nl_NL: Handmatig afleveringen toevoegen

en: Manually define how this playlist is used in Liquidsoap configuration.
nl_NL: Handmatig definiëren hoe deze afspeellijst wordt gebruikt in de Liquidsoap configuratie.

en: Master_me is an open-source automatic mastering plugin for streaming, podcasts and Internet radio.
nl_NL: Master_me is een open-source automatische mastering-plugin voor het streamen, podcasts en internetradio.

en: Master_me Post-processing
nl_NL: Master_me na verwerking

en: Mastodon Account Details
nl_NL: Mastodon Accountgegevens

en: Mastodon Post
nl_NL: Mastodon bericht

en: Matched
nl_NL: Overeenkomend

en: Matomo Analytics Integration
nl_NL: Integratie met Matomo Analytics

en: Matomo Installation Base URL
nl_NL: Basis URL van de Matomo installatie

en: Max Listener Duration
nl_NL: Maximale luistertijd

en: Max. Connected Time
nl_NL: Max. Verbonden Tijd

en: Maximum Listeners
nl_NL: Maximaal aantal luisteraars

en: Maximum number of total listeners across all streams. Leave blank to use the default.
nl_NL: Maximumaantal luisteraars over alle stations. Laat leeg om de standaard limiet te gebruiken.

en: MaxMind Developer Site
nl_NL: MaxMind ontwikkelaars site

en: MaxMind License Key
nl_NL: MaxMind licentiesleutel

en: Media File
nl_NL: Media bestand

en: Media Storage Location
nl_NL: Opslaglocatie voor media

en: Memory
nl_NL: Geheugen

en: Memory Stats Help
nl_NL: Geheugen Statistieken Help

en: Message Body
nl_NL: Berichtinhoud

en: Message Customization Tips
nl_NL: Tips voor bericht aan te passen

en: Message parsing mode
nl_NL: Berichtverwerking modus

en: Message Queues
nl_NL: Berichten wachtrijen

en: Message Recipient(s)
nl_NL: Bericht geadresseerde(n)

en: Message Subject
nl_NL: Bericht onderwerp

en: Message Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid beheren

en: Metadata updated.
nl_NL: Metadata bijgewerkt.

en: Microphone
nl_NL: Microfoon

en: Microphone Source
nl_NL: Microfoon bron

en: Min. Connected Time
nl_NL: Min. Verbonden Tijd

en: Minute of Hour to Play
nl_NL: Minuten van het uur om te spelen

en: Mixer
nl_NL: Mixen

en: Mobile
nl_NL: Mobiel

en: Modified
nl_NL: Gewijzigd

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: More
nl_NL: Meer

en: Most hosting providers will put more Virtual Machines (VPSes) on a server than the hardware can handle when each VM is running at full CPU load. This is called over-provisioning, which can lead to other VMs on the server "stealing" CPU time from your VM and vice-versa.
nl_NL: De meeste hosting providers zullen meer Virtual Machines (VPSen) op een server zetten dan de hardware aan kan wanneer elke VM op volle CPU belasting draait. Dit wordt over-provisioning genoemd, wat ertoe kan leiden dat andere VM's op de server CPU-tijd van jouw VM "stelen" en vice versa.

en: Most Played Songs
nl_NL: Meest gedraaide nummers

en: Most Recent Backup Log
nl_NL: Meest recente back-up log

en: Mount Name:
nl_NL: Koppeling naam:

en: Mount Point URL
nl_NL: Mount point URL

en: Mount Points
nl_NL: Mount points

en: Mount points are how listeners connect and listen to your station. Each mount point can be a different audio format or quality. Using mount points, you can set up a high-quality stream for broadband listeners and a mobile stream for phone users.
nl_NL: Mount points zijn hoe luisteraars verbinding maken met uw station. Elk mount point kan een ander audio formaat of andere kwaliteit zijn. Door gebruik te maken van mount points is het mogelijk een stream met een hoge kwaliteit aan te bieden voor luisteraars met een snelle internetverbinding en een stream met een lage kwaliteit voor mobiele luisteraars.

en: Move
nl_NL: Verplaats

en: Move %{ num } File(s) to
nl_NL: Verplaats %{ num } bestand(en) naar

en: Move Down
nl_NL: Omlaag Schuiven

en: Move to Bottom
nl_NL: Naar de onderkant verplaatsen

en: Move to Directory
nl_NL: Verplaats naar map

en: Move to Top
nl_NL: Verplaats naar boven

en: Move Up
nl_NL: Omhoog Schuiven

en: Music Files
nl_NL: Mediabestanden

en: Music General
nl_NL: Muziek algemeen

en: Must match new password.
nl_NL: Moet overeenkomen met nieuw wachtwoord.

en: Mute
nl_NL: Geluid dempen

en: My Account
nl_NL: Mijn account

en: N/A
nl_NL: NB

en: Name
nl_NL: Naam

en: name@example.com
nl_NL: naam@voorbeeld.com

en: Name/Type
nl_NL: Naam/Type

en: Need Help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: Network Interfaces
nl_NL: Netwerk Interfaces

en: Never run
nl_NL: Nooit uitvoeren

en: New Directory
nl_NL: Nieuwe map

en: New directory created.
nl_NL: Nieuwe map aangemaakt.

en: New File Name
nl_NL: Nieuwe bestandsnaam

en: New Folder
nl_NL: Nieuwe map

en: New Key Generated
nl_NL: Nieuwe sleutel gegenereerd

en: New Password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New Playlist
nl_NL: Nieuwe afspeellijst

en: New Playlist Name
nl_NL: Nieuwe afspeellijst naam

en: New Station Description
nl_NL: Nieuwe station beschrijving

en: New Station Name
nl_NL: Nieuwe stationsnaam

en: Next Run
nl_NL: Volgende uitvoering

en: No
nl_NL: Nee

en: No AutoDJ Enabled
nl_NL: Geen AutoDJ ingeschakeld

en: No files selected.
nl_NL: Geen bestanden geselecteerd.

en: No Limit
nl_NL: Geen limiet

en: No Match
nl_NL: Geen overeenkomsten

en: No other program can be using this port. Leave blank to automatically assign a port.
nl_NL: Deze poort kan niet door een ander programma gebruikt worden. Laat dit veld leeg om automatisch een poort toe te laten kennen.

en: No Post-processing
nl_NL: Geen audioprocessing

en: No records to display.
nl_NL: Geen archief om te laten zien.

en: No records.
nl_NL: Geen gegevens.

en: None
nl_NL: Geen

en: Normal Mode
nl_NL: Normale modus

en: Not Played
nl_NL: Niet afgespeeld

en: Not Run
nl_NL: Niet Uitgevoerd

en: Not Running
nl_NL: Wordt niet uitgevoerd

en: Not Scheduled
nl_NL: Niet gepland

en: Note that restoring a backup will clear your existing database. Never restore backup files from untrusted users.
nl_NL: Let op dat het herstellen van een back-up uw bestaande database zal wissen. Herstel nooit back-up bestanden van niet-vertrouwde gebruikers.

en: Note that Stereo Tool can be resource-intensive for both CPU and Memory. Please ensure you have sufficient resources before proceeding.
nl_NL: Houd er rekening mee dat Stereo Tool intensief kan zijn voor zowel CPU als geheugen. Zorg ervoor dat u voldoende bronnen beschikbaar heeft voordat u verder gaat.

en: Note: If your media metadata has UTF-8 characters, you should use a spreadsheet editor that supports UTF-8 encoding, like OpenOffice.
nl_NL: Opmerking: als uw mediametagegevens UTF-8-tekens hebben, moet u een spreadsheet-editor gebruiken die UTF-8-codering ondersteunt, zoals OpenOffice.

en: Note: the port after this one will automatically be used for legacy connections.
nl_NL: Opmerking: de poort na deze zal automatisch worden gebruikt voor legacy verbindingen.

en: Note: This should be the public-facing homepage of the radio station, not the AzuraCast URL. It will be included in broadcast details.
nl_NL: Opmerking: Dit moet de publieke startpagina van het radiostation zijn, niet de AzuraCast pagina. Deze website zal worden opgenomen in de uitzendgegevens.

en: Notes
nl_NL: Opmerkingen

en: Now
nl_NL: Nu

en: Now Playing
nl_NL: Huidig nummer

en: Now playing on %{ station }:
nl_NL: Wordt nu afgespeeld op %{ station }:

en: NowPlaying API Response
nl_NL: Nu Speelt API Response

en: Number of Backup Copies to Keep
nl_NL: Aantal te bewaren back-up kopieën

en: Number of Minutes Between Plays
nl_NL: Aantal minuten tussen het afspelen

en: Number of seconds to overlap songs.
nl_NL: Aantal seconden om nummers te overlappen.

en: Number of Songs Between Plays
nl_NL: Aantal nummers tussen spelen

en: Number of Visible Recent Songs
nl_NL: Aantal zichtbare recente nummers

en: Once per Hour
nl_NL: Eenmaal per uur

en: Once per x Minutes
nl_NL: Eens in de x minuten

en: Once per x Songs
nl_NL: Eenmaal per x nummers

en: One important note on I/O Wait is that it can indicate a bottleneck or problem but also may be completely meaningless, depending on the workload and general available resources. A constantly high I/O Wait should prompt further investigation with more sophisticated tools.
nl_NL: Een belangrijk punt in I/O Wait is dat het een knelpunt of probleem kan aangeven, maar ook volledig zinloos kan zijn. afhankelijk van de werklast en de algemene beschikbare middelen. Een constant hoge I/O Wait moet aanleiding geven tot verder onderzoek met geavanceerdere middelen.

en: Only loop through playlist once.
nl_NL: Afspeellijst maar eenmaal afspelen.

en: Optional: HTTP Basic Authentication Password
nl_NL: Optioneel: HTTP standaard authenticatie wachtwoord

en: Optional: HTTP Basic Authentication Username
nl_NL: Optioneel: HTTP standaard authenticatie gebruikersnaam

en: Optional: Request Timeout (Seconds)
nl_NL: Optioneel: Time-out verzoek (Seconden)

en: Optionally select an ID3v2 metadata field that, if present, will be used to set this field's value.
nl_NL: Optioneel selecteer een ID3v2 metadata veld dat indien aanwezig, gebruikt zal worden om de waarde van dit veld in te stellen.

en: Optionally specify a short URL-friendly name, such as "my_station_name", that will be used in this station's URLs. Leave this field blank to automatically create one based on the station name.
nl_NL: Geef optioneel een korte URL-vriendelijke naam op, zoals "mijn_station_name", die zal worden gebruikt in de URL's van dit station. Laat leeg om automatisch een veld aan te maken op basis van de stationnaam.

en: Optionally specify an API-friendly name, such as "field_name". Leave this field blank to automatically create one based on the name.
nl_NL: Optioneel geef een API-vriendelijke naam op, zoals <code>veld_naam</code>. Laat dit veld leeg om er automatisch een te maken op basis van de naam.

en: Optionally supply an API token to allow IP address overriding.
nl_NL: Optioneel Geef een API-sleutel op om het IP-adres te kunnen overschrijven.

en: Optionally supply SSH public keys this user can use to connect instead of a password. Enter one key per line.
nl_NL: Geef optioneel publieke SSH sleutels in die deze gebruiker kan gebruiken om verbinding te maken in plaats van een wachtwoord. Voer één sleutel per regel in.

en: or
nl_NL: of

en: Original Path
nl_NL: Oorspronkelijke pad

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: Paste the generated license key into the field on this page.
nl_NL: Plak de gegenereerde licentiesleutel in het veld op deze pagina.

en: Path/Suffix
nl_NL: Pad/achtervoegsel

en: Play
nl_NL: Speel

en: Play Now
nl_NL: Speel nu

en: Playback Queue
nl_NL: Wachtrij afspelen

en: Playing Next
nl_NL: Speelt hierna

en: Playlist
nl_NL: Afspeellijst

en: Playlist 1
nl_NL: Afspeellijst 1

en: Playlist 2
nl_NL: Afspeellijst 2

en: Playlist Name
nl_NL: Naam van afspeellijst

en: Playlist queue cleared.
nl_NL: Afspeellijst wachtrij gewist.

en: Playlist Type
nl_NL: Afspeellijst type

en: Playlist Weight
nl_NL: Gewicht van afspeellijst

en: Playlist:
nl_NL: Afspeellijst:

en: Playlists
nl_NL: Afspeellijsten

en: Plays
nl_NL: Aantal keer gespeeld

en: Please log in to continue.
nl_NL: Log-in om verder te gaan.

en: Podcast media should be in the MP3 or M4A (AAC) format for the greatest compatibility.
nl_NL: Podcast media moeten MP3 of M4A (AAC) formaat hebben voor de beste compatibiliteit.

en: Podcast Title
nl_NL: Podcast Titel

en: Podcasts Storage Location
nl_NL: Opslaglocatie voor podcasts

en: Port:
nl_NL: Poort:

en: Prefer Browser URL (If Available)
nl_NL: Voorkeur browser URL (indien beschikbaar)

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: Programmatic Name
nl_NL: Programmatische naam

en: Provide a valid license key from Thimeo. Functionality is limited without a license key.
nl_NL: Zorg voor een geldige licentiesleutel van Thimeo. De functionaliteit is beperkt zonder licentiesleutel.

en: Public Page
nl_NL: Publieke pagina

en: Public Page Background
nl_NL: Openbare pagina achtergrond

en: Public Pages
nl_NL: Publieke pagina's

en: Publish to "Yellow Pages" Directories
nl_NL: Publiceren naar "Yellow Pages" gids

en: Queue
nl_NL: Wachtrij

en: Queue the selected media to play next
nl_NL: Voeg de geselecteerde media toe aan de wachtrij om hierna af te spelen

en: Ready to start broadcasting? Click to start your station.
nl_NL: Klaar om te beginnen met uitzenden? Klik om uw station te starten.

en: Received
nl_NL: Ontvangen

en: Record Live Broadcasts
nl_NL: Neem Live Uitzendingen op

en: Recover Account
nl_NL: Account herstellen

en: Refresh rows
nl_NL: Ververs rijen

en: Region
nl_NL: Regio

en: Relay Stream URL
nl_NL: Relay stream URL

en: Release Channel
nl_NL: Kanaal vrijgeven

en: Reload
nl_NL: Herladen

en: Reload Configuration
nl_NL: Configuratie Herladen

en: Reload to Apply Changes
nl_NL: Opnieuw laden om wijzigingen toe te passen

en: Remember me
nl_NL: Mijn gegevens onthouden

en: Remote
nl_NL: Extern

en: Remote Playback Buffer (Seconds)
nl_NL: Externe afspeelbuffer (seconden)

en: Remote Relays
nl_NL: Externe relays

en: Remote relays let you work with broadcasting software outside this server. Any relay you include here will be included in your station's statistics. You can also broadcast from this server to remote relays.
nl_NL: Externe relays laten u werken met uitzendsoftware buiten deze server. Elk relay die u hier toevoegt zal worden opgenomen in de statistieken van uw station. U kunt ook vanuit deze server naar externe relays uitzenden.

en: Remote Station Administrator Password
nl_NL: Wachtwoord van extern station

en: Remote Station Listening Mountpoint/SID
nl_NL: Mountpoint/SID van extern station

en: Remote Station Listening URL
nl_NL: Luister URL van extern station

en: Remote Station Source Mountpoint/SID
nl_NL: Externe station bron mountpoint/SID

en: Remote Station Source Password
nl_NL: Bronwachtwoord van extern station

en: Remote Station Source Port
nl_NL: Externe Station bron poort

en: Remote Station Source Username
nl_NL: Bron gebruikersnaam van extern station

en: Remote Station Type
nl_NL: Extern station type

en: Remote URL
nl_NL: Externe URL

en: Remote URL Playlist
nl_NL: Afspeellijst vanaf externe URL

en: Remote URL Type
nl_NL: Externe URL type

en: Remote: Dropbox
nl_NL: Extern: Dropbox

en: Remote: S3 Compatible
nl_NL: Extern: S3 Compatibel

en: Remote: SFTP
nl_NL: Afstandsbediening: SFTP

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove Key
nl_NL: Sleutel verwijderen

en: Rename
nl_NL: Hernoemen

en: Rename File/Directory
nl_NL: Wijzig bestand/map

en: Reorder
nl_NL: Herschikken

en: Reorder Playlist
nl_NL: Afspeellijst herschikken

en: Repeat
nl_NL: Hehaal

en: Replace Album Cover Art
nl_NL: Vervang albumhoes

en: Reports
nl_NL: Rapportages

en: Reprocess
nl_NL: Opnieuw verwerken

en: Request
nl_NL: Aanvragen

en: Request a Song
nl_NL: Nummer aanvragen

en: Request History
nl_NL: Verzoek geschiedenis

en: Request Last Played Threshold (Minutes)
nl_NL: Tijdsverschil ter verzoeken met afgespeelde nummers (in minuten)

en: Request Minimum Delay (Minutes)
nl_NL: Minimale vertraging van verzoeknummers (minuten)

en: Request Song
nl_NL: Nummer aanvragen

en: Requester IP
nl_NL: IP van aanvrager

en: Requests
nl_NL: Verzoek

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Reshuffle
nl_NL: Opnieuw shufflen

en: Restart
nl_NL: Herstart

en: Restart Broadcasting
nl_NL: Uitzending herstarten

en: Restarting broadcasting will briefly disconnect your listeners.
nl_NL: Herstarten van uitzendingen zal uw luisteraars kort ontkoppelen.

en: Restarting broadcasting will rewrite all configuration files and restart all services.
nl_NL: Herstarten van uitzending zal alle configuratiebestanden herschrijven en alle diensten herstarten.

en: Restoring Backups
nl_NL: Herstellen van back-ups

en: Role Name
nl_NL: Rol naam

en: Roles
nl_NL: Rollen

en: Roles & Permissions
nl_NL: Rollen & Permissies

en: RSS Feed
nl_NL: RSS-Feed

en: Run Automatic Nightly Backups
nl_NL: Automatisch nachtelijks back-ups uitvoeren

en: Run Manual Backup
nl_NL: Handmatige back-up uitvoeren

en: Run Task
nl_NL: Taak uitvoeren

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save and Continue
nl_NL: Opslaan en doorgaan

en: Save Changes
nl_NL: Instellingen Opslaan

en: Save Changes first
nl_NL: Wijzigingen eerst opslaan

en: Schedule
nl_NL: Schema planning

en: Schedule View
nl_NL: Schema Bekijken

en: Scheduled
nl_NL: Gepland

en: Scheduled Backup Time
nl_NL: Geplande back-up tijd

en: Scheduled Play Days of Week
nl_NL: Schema voor afspelen dagelijks en wekelijks

en: Scheduled playlists and other timed items will be controlled by this time zone.
nl_NL: Onder andere geplande afspeellijsten zijn afhankelijk van de ingestelde tijdzone.

en: Scheduled Time #%{num}
nl_NL: Geplande Tijd #%{num}

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Seconds from the start of the song that the AutoDJ should start playing.
nl_NL: Aantal seconden vanaf de start van het nummer waarop de AutoDJ moet beginnen met spelen.

en: Seconds from the start of the song that the AutoDJ should stop playing.
nl_NL: Aantal seconden vanaf de start van het nummer waarop de AutoDJ moet stoppen met spelen.

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

en: Security
nl_NL: Veiligheid

en: Security & Privacy
nl_NL: Beveiliging & Privacy

en: See the Telegram documentation for more details.
nl_NL: Zie de Telegram-documentatie voor meer informatie.

en: See the Telegram Documentation for more details.
nl_NL: Zie de Telegram-documentatie voor meer informatie.

en: Seek
nl_NL: Zoeken

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select a theme to use as a base for station public pages and the login page.
nl_NL: Selecteer een thema dat als basis moet worden gebruikt voor openbare stations en de inlogpagina.

en: Select Configuration File
nl_NL: Selecteer Configuratie Bestand

en: Select CSV File
nl_NL: Selecteer CSV Bestand

en: Select Custom Fallback File
nl_NL: Selecteer aangepast terugval bestand

en: Select File
nl_NL: Selecteer bestand

en: Select Intro File
nl_NL: Selecteer Intro Bestand

en: Select Media File
nl_NL: Selecteer een bestand

en: Select PLS/M3U File to Import
nl_NL: Selecteer PLS/M3U bestand om te importeren

en: Select PNG/JPG artwork file
nl_NL: Selecteer PNG/JPG illustratie bestand

en: Select the category/categories that best reflects the content of your podcast.
nl_NL: Selecteer de categorie/categorieën die het beste bij de inhoud van uw podcast past.

en: Select the countries that are not allowed to connect to the streams.
nl_NL: Selecteer de landen die geen verbinding met de streams mogen maken.

en: Send Test Message
nl_NL: Testbericht verzenden

en: Sender E-mail Address
nl_NL: E-mailadres afzender

en: Sender Name
nl_NL: Naam afzender

en: Sequential
nl_NL: Opeenvolgend

en: Server Status
nl_NL: Server status

en: Services
nl_NL: Diensten

en: Set a maximum disk space that this storage location can use. Specify the size with unit, i.e. "8 GB". Units are measured in 1024 bytes. Leave blank to default to the available space on the disk.
nl_NL: Stel de maximale schijfruimte in die deze opslaglocatie mag gebruiken. Geef een grootte op met eenheid, d.w.z. "8 GB". Eenheden worden gemeten per 1024 bytes. Laat leeg om de standaard beschikbare ruimte op de schijf te gebruiken.

en: Set as Default Mount Point
nl_NL: Instellen als standaard mount point

en: Set cue and fade points using the visual editor. The timestamps will be saved to the corresponding fields in the advanced playback settings.
nl_NL: Stel cue en fade-punten in met behulp van de visuele editor. De tijdstempels worden opgeslagen in de overeenkomstige velden in de geavanceerde instellingen voor afspelen.

en: Set Cue In
nl_NL: Cue In instellen

en: Set Cue Out
nl_NL: Cue Out instellen

en: Set Fade In
nl_NL: Fade In instellen

en: Set Fade Out
nl_NL: Fade Out instellen

en: Set longer to preserve more playback history and listener metadata for stations. Set shorter to save disk space.
nl_NL: Stel langer in om meer afspeel geschiedenis van stations te bewaren. Stel korter in om schijfruimte te besparen.

en: Set the length of time (seconds) a listener will stay connected to the stream. If set to 0, listeners can stay connected infinitely.
nl_NL: Stel maximaal aantal seconden in hoe lang een luisteraar mag luisteren naar de stream, zet op 0 voor oneindig.

en: Set to * to allow all sources, or specify a list of origins separated by a comma (,).
nl_NL: Zet op * om alle bronnen toe te staan, of geef een lijst op van oorsprong gescheiden door een komma (,).

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Setup instructions for broadcasting software are available on the AzuraCast wiki.
nl_NL: Instructies voor het instellen van uitzendingssoftware zijn beschikbaar op de AzuraCast wiki.

en: SFTP Port
nl_NL: SFTP-poort

en: SFTP Users
nl_NL: SFTP gebruikers

en: Show new releases within your update channel on the AzuraCast homepage.
nl_NL: Toon nieuwe releases binnen uw release-kanaal op de AzuraCast homepage.

en: Show on Public Pages
nl_NL: Toon op openbare pagina's

en: Show the station in public pages and general API results.
nl_NL: Toon het station in openbare pagina's en algemene API-resultaten.

en: Show Update Announcements
nl_NL: Toon update aankondigingen

en: Sign Out
nl_NL: Uitloggen

en: Site Base URL
nl_NL: Website url

en: Skip Song
nl_NL: Nummer overslaan

en: Skip to main content
nl_NL: Ga naar hoofdinhoud

en: SMTP Host
nl_NL: SMTP-Host

en: SMTP Password
nl_NL: SMTP wachtwoord

en: SMTP Port
nl_NL: SMTP-poort

en: SMTP Username
nl_NL: SMTP gebruikersnaam

en: Song
nl_NL: Nummer

en: Song Album
nl_NL: Album

en: Song Artist
nl_NL: Artiest

en: Song Genre
nl_NL: Track Genre

en: Song History
nl_NL: Afspeelgeschiedenis

en: Song Length
nl_NL: Lengte Lied

en: Song Lyrics
nl_NL: Songtekst Lied

en: Song Playback Order
nl_NL: Volgorde van afspelen

en: Song Playback Timeline
nl_NL: Nummer Afspeeltijdlijn

en: Song Requests
nl_NL: Verzoeknummer

en: Song Title
nl_NL: Titel

en: Song-based
nl_NL: Nummergebaseerd

en: Song-Based Playlist
nl_NL: Op lied gebaseerde afspeellijst

en: SoundExchange Report
nl_NL: SoundExchange verslag

en: SoundExchange Royalties
nl_NL: SoundExchange royalty's

en: Source
nl_NL: Bron

en: Specify a mountpoint (i.e. "/radio.mp3") or a Shoutcast SID (i.e. "2") to specify a specific stream to use for statistics or broadcasting.
nl_NL: Specificeer een mountpoint (bijv. "/radio.mp3") of een Shoutcast SID (bijv. "2") om een specifieke stream op te geven voor statistieken of uitzendingen.

en: Specify the minute of every hour that this playlist should play.
nl_NL: Specificeer de minuut van elk uur dat deze afspeellijst moet spelen.

en: SSH Public Keys
nl_NL: Openbare SSH sleutels

en: Start Date
nl_NL: Start Datum

en: Start Station
nl_NL: Start station

en: Start Time
nl_NL: Starttijd

en: Station Name
nl_NL: Stations Naam

en: Station Overview
nl_NL: Overzicht van station

en: Station Permissions
nl_NL: Permissies per station

en: Station Time
nl_NL: Station tijd

en: Station Time Zone
nl_NL: Tijdzone

en: Station-Specific Debugging
nl_NL: Station-Specifieke Debugging

en: Steal
nl_NL: Gestolen

en: Steal (St)
nl_NL: Gestolen (st)

en: Step 1: Scan QR Code
nl_NL: Stap 1: Scan QR Code

en: Step 2: Verify Generated Code
nl_NL: Stap 2: Controleer gegenereerde code

en: Stereo Tool documentation.
nl_NL: Stereo Tool documentatie.

en: Stereo Tool is a popular, proprietary tool for software audio processing. Using Stereo Tool, you can customize the sound of your stations using preset configuration files.
nl_NL: Stereo Tool is een populair, eigen hulpmiddel voor softwarematige audioverwerking. Met Stereo Tool kunt u het geluid van uw stations aanpassen met behulp van vooraf ingestelde configuratiebestanden.

en: Stereo Tool is an industry standard for software audio processing. For more information on how to configure it, please refer to the
nl_NL: Stereo Tool is een industriestandaard voor softwarematige audioverwerking. Voor meer informatie over hoe u dit kunt configureren, raadpleegt u de

en: Stereo Tool is not currently installed on this installation.
nl_NL: Stereo Tool is momenteel niet geïnstalleerd.

en: Stereo Tool is not free software, and its restrictive license does not allow AzuraCast to distribute the Stereo Tool binary.
nl_NL: Stereo Tool is geen gratis software en de beperkende licentie staat AzuraCast niet toe het binaire bestand Stereo Tool te verspreiden.

en: Stereo Tool License Key
nl_NL: Stereo Tool licentiesleutel

en: Stereo Tool version %{ version } is currently installed.
nl_NL: Stereo Tool versie %{ version } is momenteel geïnstalleerd.

en: Storage Adapter
nl_NL: Opslag Adapter

en: Storage Location
nl_NL: Opslaglocatie

en: Storage Locations
nl_NL: Opslaglocaties

en: Storage Quota
nl_NL: Opslagruimte

en: Streamer Broadcasts
nl_NL: Streamer uitzendingen

en: Streamer Display Name
nl_NL: Streamer weergavenaam

en: Streamer password
nl_NL: Wachtwoord streamer

en: Streamer Username
nl_NL: Streamer gebruikersnaam

en: Streamer/DJ Accounts
nl_NL: Streamer/DJ accounts

en: Streamers/DJs
nl_NL: Streamers / DJ's

en: Submit Code
nl_NL: Code verzenden

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Supported file formats:
nl_NL: Ondersteunde bestandsindelingen:

en: Switch Theme
nl_NL: Thema veranderen

en: Synchronization Tasks
nl_NL: Synchronisatie taken

en: System Administration
nl_NL: Systeembeheer

en: System Debugger
nl_NL: Systeem Debugger

en: System Logs
nl_NL: Systeemlogs

en: System Maintenance
nl_NL: Systeem Onderhoud

en: System Settings
nl_NL: Systeeminstellingen

en: The amount of memory Linux is using for disk caching.
nl_NL: De hoeveelheid geheugen Linux gebruikt voor schijfcaching.

en: The base URL where this service is located. Use either the external IP address or fully-qualified domain name (if one exists) pointing to this server.
nl_NL: De basis URL waar deze service beschikbaar is gesteld. Gebruik het externe IP-adres of een domeinnaam (als deze bestaat) dat zich richt naar deze server.

en: The body of the POST message is the exact same as the NowPlaying API response for your station.
nl_NL: De inhoud van het POST bericht is exact hetzelfde als de Nu Speelt API reactie voor uw station.

en: The contact person of the podcast. May be required in order to list the podcast on services like Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, etc.
nl_NL: De contactpersoon van de podcast. Kan vereist zijn om podcast te tonen op diensten zoals Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, etc.

en: The current CPU usage including I/O Wait and Steal.
nl_NL: Het huidige CPU-gebruik, inclusief I/O Wait en Steal.

en: The current Memory usage excluding cached memory.
nl_NL: Het huidige geheugengebruik exclusief gecached geheugen.

en: The description of the episode. The typical maximum amount of text allowed for this is 4000 characters.
nl_NL: De beschrijving van de aflevering. De gebruikelijke maximale teksthoeveelheid voor dit is 4000 tekens.

en: The description of your podcast. The typical maximum amount of text allowed for this is 4000 characters.
nl_NL: De beschrijving van je podcast. De gebruikelijke maximale teksthoeveelheid is 4000 tekens.

en: The display name assigned to this mount point when viewing it on administrative or public pages. Leave blank to automatically generate one.
nl_NL: De weergave naam die aan dit mountpoint is gekoppeld en wordt weergegeven op administratieve- en publieke pagina's. Laat leeg om automatisch te laten genereren.

en: The display name assigned to this relay when viewing it on administrative or public pages. Leave blank to automatically generate one.
nl_NL: De naam die aan dit mountpoint is gekoppeld en wordt weergegeven op administratieve- en publieke pagina's. Laat leeg om automatisch te laten genereren.

en: The editable text boxes are areas where you can insert custom configuration code. The non-editable sections are automatically generated by AzuraCast.
nl_NL: De bewerkbare tekstvakken zijn gebieden waar u aangepaste configuratiecode kunt invoegen. De niet-bewerkbare secties worden automatisch gegenereerd door AzuraCast.

en: The email of the podcast contact. May be required in order to list the podcast on services like Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, etc.
nl_NL: De contactpersoon van de podcast. Kan vereist zijn om podcast te tonen binnen diensten als Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, etc.

en: The file name should look like:
nl_NL: De bestandsnaam moet er als volgt uitzien:

en: The full base URL of your Matomo installation.
nl_NL: De volledige basis-URL van uw Matomo installatie.

en: The I/O Wait is the percentage of time that the CPU is waiting for disk access before it can continue the work that depends on the result of this.
nl_NL: De I/O Wait is het percentage tijd dat de CPU wacht op toegang tot de schijf voordat het kan doorgaan met het werk dat afhankelijk is van het resultaat hiervan.

en: The language spoken on the podcast.
nl_NL: De taal die wordt gesproken in de podcast.

en: The length of playback time that Liquidsoap should buffer when playing this remote playlist. Shorter times may lead to intermittent playback on unstable connections.
nl_NL: De lengte van afspeeltijd dat Liquidsoap moet bufferen wanneer deze externe playlist wordt afgespeeld. Te korte buffers kunnen lijden tot onderbrekingen en instabiele verbindingen.

en: The number of seconds to wait for a response from the remote server before cancelling the request.
nl_NL: Het aantal seconden dat moet worden gewacht op een antwoord van de server voordat het verzoek wordt geannuleerd.

en: The numeric site ID for this site.
nl_NL: Het numerieke site-ID voor deze site.

en: The parent directory where station playlist and configuration files are stored. Leave blank to use default directory.
nl_NL: De bovenliggende map waar de afspeellijst en configuratiebestanden worden opgeslagen. Laat leeg om de standaard map te gebruiken.

en: The relative path of the file in the station's media directory.
nl_NL: Het relatieve pad naar het bestand in de media map van het station.

en: The station ID will be a numeric string that starts with the letter S.
nl_NL: Het station ID zal een numerieke reeks zijn die begint met de letter S.

en: The streamer will use this password to connect to the radio server.
nl_NL: De streamer zal dit wachtwoord gebruiken om verbinding te maken met de radioserver.

en: The streamer will use this username to connect to the radio server.
nl_NL: De streamer dient de gebruikersnaam te gebruiken om met de radio server te verbinden.

en: The time period that the song should fade in. Leave blank to use the system default.
nl_NL: De periode waarin het liedje moet infaden. Leeg laten om de systeemstandaard te gebruiken.

en: The time period that the song should fade out. Leave blank to use the system default.
nl_NL: De periode waarin het nummer moet uitfaden. Leeg laten om de systeemstandaard te gebruiken.

en: The URL that will receive the POST messages any time an event is triggered.
nl_NL: De URL dat POST berichten zal ontvangen telkens wanneer er een Event wordt aangeroepen.

en: The volume in decibels to amplify the track with. Leave blank to use the system default.
nl_NL: Het volume in decibels om het nummer mee te versterken. Laat leeg om de systeemstandaard te gebruiken.

en: Theme
nl_NL: Thema

en: There is no existing custom fallback file associated with this station.
nl_NL: Er is geen bestaand aangepaste terugvalbestand gekoppeld aan dit station.

en: There is no existing intro file associated with this mount point.
nl_NL: Er is geen bestaand intro bestand gekoppeld aan dit mount punt.

en: There is no existing media associated with this episode.
nl_NL: Er is geen bestaand intro bestand gekoppeld aan dit mount punt.

en: There is no Stereo Tool configuration file present.
nl_NL: Er is geen Stereo Tool-configuratiebestand aanwezig.

en: This account will have full access to the system, and you'll automatically be logged in to it for the rest of setup.
nl_NL: Dit account heeft volledige toegang tot het systeem. U wordt automatisch ingelogd voor de rest van de setup.

en: This can make it look like your memory is low while it actually is not. Some monitoring solutions/panels include cached memory in their used memory statistics without indicating this.
nl_NL: Hierdoor kan het lijken alsof uw geheugen laag is, terwijl dat in werkelijkheid niet zo is. Sommige monitoring oplossingen/panels nemen caching geheugen mee in hun gebruikte geheugenstatistieken zonder dit aan te geven.

en: This code will be included in the frontend configuration. Allowed formats are:
nl_NL: Deze code zal worden opgenomen in de frontend configuratie. Toegestane formaten zijn:

en: This configuration file should be a valid .sts file exported from Stereo Tool.
nl_NL: Dit configuratiebestand moet een geldig .sts-bestand zijn dat is geëxporteerd vanuit Stereo Tool.

en: This CSS will be applied to the main management pages, like this one.
nl_NL: Deze CSS zal worden toegevoegd aan alle pagina's binnen de beheeromgeving, zoals deze pagina.

en: This CSS will be applied to the station public pages and login page.
nl_NL: Deze CSS zal worden toegepast op de inlogpagina en openbare pagina's van het station.

en: This file will be played on your radio station any time no media is scheduled to play or a critical error occurs that interrupts regular broadcasting.
nl_NL: Dit bestand zal op je radiostation worden afgespeeld wanneer er geen media gepland staan om af te spelen of wanneer er een kritieke fout optreedt die de reguliere uitzending onderbreekt.

en: This image will be used as the default album art when this streamer is live.
nl_NL: Deze afbeelding wordt gebruikt als de standaard albumhoes wanneer deze streamer live is.

en: This introduction file should exactly match the bitrate and format of the mount point itself.
nl_NL: Dit introductiebestand moet precies overeenkomen met de bitrate en het formaat van het mount point zelf.

en: This is an advanced feature and custom code is not officially supported by AzuraCast. You may break your station by adding custom code, but removing it should fix any issues.
nl_NL: Dit is een geavanceerde functie en aangepaste code wordt niet officieel ondersteund door AzuraCast. U kunt uw station kapot maken door een aangepaste code toe te voegen, maar het verwijderen kan problemen oplossen.

en: This is the informal display name that will be shown in API responses if the streamer/DJ is live.
nl_NL: Dit is de informele weergavenaam die zal worden weergegeven in API-antwoorden als de streamer/DJ live is.

en: This javascript code will be applied to the station public pages and login page.
nl_NL: Deze javascript code zal worden toegepast op de openbare pagina's van het station en de inlogpagina.

en: This name should always begin with a slash (/), and must be a valid URL, such as /autodj.mp3
nl_NL: De naam dient te beginnen met een schuine streep (/), en een geldige URL te bevatten. Bijv: /autodj.mp3

en: This name will appear as a sub-header next to the AzuraCast logo, to help identify this server.
nl_NL: Deze naam wordt weergegeven als subtitel naast het AzuraCast logo, ter herkenning van deze server.

en: This playlist currently has no scheduled times. It will play at all times. To add a new scheduled time, click the button below.
nl_NL: De afspeellijst heeft momenteel geen geplande tijden. Hij zal te allen tijde afspelen. Klik op de knop hieronder om een nieuwe geplande tijd toe te voegen.

en: This playlist will play every $x minutes, where $x is specified here.
nl_NL: Deze afspeellijst zal elke $x minuten afspelen, waar $x hier is gespecificeerd.

en: This playlist will play every $x songs, where $x is specified here.
nl_NL: Deze afspeellijst zal elke $x nummers afspelen, waar $x hier is gespecificeerd.

en: This queue contains the remaining tracks in the order they will be queued by the AzuraCast AutoDJ (if the tracks are eligible to be played).
nl_NL: Deze wachtrij bevat de resterende nummers in de volgorde waarin ze in de wachtrij staan door de AzuraCast AutoDJ (als de nummers in aanmerking komen om af te spelen).

en: This service can provide album art for tracks where none is available locally.
nl_NL: Deze service kan albumhoes voorzien voor nummers waarvan er geen lokaal beschikbaar is.

en: This station's time zone is currently %{tz}.
nl_NL: De tijdzone van dit station is momenteel %{tz}.

en: This streamer is not scheduled to play at any times.
nl_NL: Deze streamer is nog niet opgenomen in de planning.

en: This URL is provided within the Discord application.
nl_NL: Deze URL is verstrekt binnen de Discord-applicatie.

en: This web hook will only run when the selected event(s) occur on this specific station.
nl_NL: Deze webhook wordt alleen uitgevoerd als de geselecteerde gebeurtenis(en) op dit specifieke station voorkomen.

en: This will be used as the label when editing individual songs, and will show in API results.
nl_NL: Dit wordt gebruikt als label bij het bewerken van individuele nummers, en zal worden weergegeven in API resultaten.

en: This will clear any pending unprocessed messages in all message queues.
nl_NL: Dit verwijdert alle wachtende en onverwerkte berichten in alle berichtenwachtrijen.

en: This will produce a significantly smaller backup, but you should make sure to back up your media elsewhere. Note that only locally stored media will be backed up.
nl_NL: Dit levert een aanzienlijk kleinere back-up op, maar u moet ervoor zorgen dat u ergens anders een back-up van uw media maakt. Merk op dat er alleen een back-up wordt gemaakt van lokaal opgeslagen media.

en: Thumbnail Image URL
nl_NL: Thumbnail afbeelding URL

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Time spent waiting for disk I/O to be completed.
nl_NL: Tijd besteed aan het wachten op schijf I/O om te worden voltooid.

en: Time stolen by other virtual machines on the same physical server.
nl_NL: Tijd gestolen door andere virtuele machines op dezelfde fysieke server.

en: Time Zone
nl_NL: Tijdzone

en: Title
nl_NL: Titel

en: To alleviate this potential problem with shared CPU resources, hosts assign "credits" to a VPS which are used up according to an algorithm based on the CPU load as well as the time over which the CPU load is generated. If your VM's assigned credit is used up, they will take CPU time from your VM and assign it to other VMs on the machine. This is seen as the "Steal" or "St" value.
nl_NL: Om dit potentiële probleem te verlichten met gedeelde CPU-middelen, hosts wijzen "credits" toe aan een VPS die worden gebruikt volgens een algoritme gebaseerd op de CPU-belasting en de tijd waarop de CPU-belasting wordt gegenereerd. Als uw VM's toegewezen krediet wordt gebruikt, zullen ze de CPU-tijd van uw VM gebruiken en aan andere VM's op de machine toewijzen. Dit wordt gezien als de "Steal" of "St" waarde.

en: To download the GeoLite database:
nl_NL: Om de GeoLite database te downloaden:

en: To play once per day, set the start and end times to the same value.
nl_NL: Stel de start- en eindtijd in op dezelfde waarde om één keer per dag te spelen.

en: To restore a backup from your host computer, run:
nl_NL: Om een back-up te herstellen vanaf uw computer, voer het volgende commando uit:

en: To retrieve detailed unique listeners and client details, an administrator password is often required.
nl_NL: Om gedetailleerde unieke luisteraar- en clientgegevens op te halen, is een beheerders wachtwoord vaak vereist.

en: To set this schedule to run only within a certain date range, specify a start and end date.
nl_NL: Om dit schema alleen binnen een bepaald datumbereik uit te voeren, geef je een start- en einddatum op.

en: To verify that the code was set up correctly, enter the 6-digit code the app shows you.
nl_NL: Om te controleren of de code correct is ingesteld, voert u de 6-cijferige code in die binnen de app wordt getoond.

en: Toggle Menu
nl_NL: Menu aan/uit

en: Toggle Sidebar
nl_NL: Sidebar aan/uit

en: Total Disk Space
nl_NL: Totale schijfruimte

en: Total Listener Hours
nl_NL: Totaal aantal luisteruren

en: Total RAM
nl_NL: Totale RAM

en: Transmitted
nl_NL: Verzonden

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: TuneIn Partner ID
nl_NL: TuneIn partner-ID

en: TuneIn Partner Key
nl_NL: TuneIn partner sleutel

en: Two-Factor Authentication
nl_NL: Tweestapsverificatie

en: Two-factor authentication improves the security of your account by requiring a second one-time access code in addition to your password when you log in.
nl_NL: Tweestapsverificatie verbetert de veiligheid van uw account door een tweede eenmalige toegangscode te eisen naast uw wachtwoord wanneer u inlogt.

en: Typically a website with content about the episode.
nl_NL: Meestal een website met inhoud over de aflevering.

en: Typically the home page of a podcast.
nl_NL: Meestal de startpagina van een podcast.

en: Unassigned Files
nl_NL: Niet toegewezen Bestanden

en: Uninstall
nl_NL: Deïnstalleren

en: Unique
nl_NL: Uniek

en: Unique identifier for the target chat or username of the target channel (in the format @channelusername).
nl_NL: Unieke id voor de doelchat of gebruikersnaam van het doelkanaal (in het formaat @channelgebruikersnaam).

en: Unique Listeners
nl_NL: Unieke luisteraars

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown Artist
nl_NL: Onbekende artiest

en: Unknown Title
nl_NL: Onbekende titel

en: Unprocessable Files
nl_NL: Niet verwerkte bestanden

en: Upcoming Song Queue
nl_NL: Aankomende nummers in wachtrij

en: Update Instructions
nl_NL: Update instructies

en: Update Metadata
nl_NL: Metadata bijwerken

en: Updated
nl_NL: Bijgewerkt

en: Upload a Stereo Tool configuration file from the "Broadcasting" submenu in the station profile.
nl_NL: Upload een Stereo Tool configuratiebestand vanuit het submenu "Uitzenden" in het zenderprofiel.

en: Upload Custom Assets
nl_NL: Aangepaste content uploaden

en: Upload Stereo Tool Configuration
nl_NL: Upload Stereo Tool Configuratie

en: Upload the file on this page to automatically extract it into the proper directory.
nl_NL: Upload het bestand op deze pagina om het automatisch in de juiste map te vinden.

en: URL Stub
nl_NL: URL-vriendelijke naam

en: Use
nl_NL: Gebruik

en: Use (Us)
nl_NL: Gebruik (ons)

en: Use API keys to authenticate with the AzuraCast API using the same permissions as your user account.
nl_NL: Gebruik API-sleutels om te verifiëren met de AzuraCast API met dezelfde rechten als uw gebruikersaccount.

en: Use Secure (TLS) SMTP Connection
nl_NL: Gebruik beveiligde (TLS) SMTP verbinding

en: Use Web Proxy for Radio
nl_NL: Web proxy gebruiken

en: Used
nl_NL: Gebruikt

en: Used for "Forgot Password" functionality, web hooks and other functions.
nl_NL: Wordt gebruikt voor de "Wachtwoord vergeten" functionaliteit, webhooks en andere functies.

en: User Accounts
nl_NL: Gebruikers account

en: User Agent
nl_NL: Browser

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username:
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Users with this role will have these permissions across the entire installation.
nl_NL: Gebruikers met deze rol zullen deze rechten hebben binnen de hele installatie.

en: Users with this role will have these permissions for this single station.
nl_NL: Gebruikers met deze rol hebben deze rechten enkel voor dit station.

en: Using this page, you can customize several sections of the Liquidsoap configuration. This allows you to add advanced functionality to your station's AutoDJ.
nl_NL: Met behulp van deze pagina kunt u meerdere secties van de Liquidsoap configuratie aanpassen. Dit stelt u in staat om geavanceerde functionaliteit toe te voegen aan de AutoDJ van uw station.

en: Usually enabled for port 465, disabled for ports 587 or 25.
nl_NL: Meestal ingeschakeld voor poort 465, uitgeschakelde havens 587 of 25.

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View Profile
nl_NL: Bekijk profiel

en: View tracks in playlist
nl_NL: Bekijk nummers in afspeellijst

en: Visit the "My License Key" page under the "Services" section.
nl_NL: Bezoek de "Mijn Licentiesleutel" pagina onder de sectie "Diensten".

en: Visual Cue Editor
nl_NL: Visuele Cue Editor

en: Wait
nl_NL: Wacht

en: Wait (Wa)
nl_NL: Wacht (Wa)

en: Web Hook Details
nl_NL: Webhook details

en: Web Hook Name
nl_NL: Webhook naam

en: Web Hook Triggers
nl_NL: Webhook Triggers

en: Web Hook URL
nl_NL: Webhook URL

en: Web Hooks
nl_NL: Webhooks

en: Web hooks automatically send a HTTP POST request to the URL you specify to notify it any time one of the triggers you specify occurs on your station.
nl_NL: Webhooks sturen automatisch een HTTP-POST-verzoek naar de door u opgegeven URL om het te informeren wanneer een van de door u opgegeven triggers op uw station plaatsvindt.

en: Web hooks let you connect to external web services and broadcast changes to your station to them.
nl_NL: Webhooks laat u verbinding maken met externe webdiensten om informatie door te sturen bij veranderingen binnen uw station.

en: Web Site URL
nl_NL: Website URL

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Welcome to AzuraCast!
nl_NL: Welkom bij AzuraCast!

en: Welcome!
nl_NL: Welkom!

en: When making API calls, you can pass this value in the "X-API-Key" header to authenticate as yourself.
nl_NL: Bij het starten van API-oproepen kun je deze waarde doorgeven in de "X-API-Key"-header om je aan te melden als jij.

en: Whether the AutoDJ should attempt to avoid duplicate artists and track titles when playing media from this playlist.
nl_NL: Of de AutoDJ moet proberen dubbele artiesten en titels te vermijden gedurende het afspelen van media uit deze afspeellijst.

en: Widget Type
nl_NL: Widget type

en: Worst Performing Songs
nl_NL: Slecht presterende nummers

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You
nl_NL: Jij

en: You can also upload files in bulk via SFTP.
nl_NL: U kunt ook bestanden in bulk uploaden via SFTP.

en: You can only perform the actions your user account is allowed to perform.
nl_NL: Je kunt alleen de acties uitvoeren die je gebruikersaccount mag uitvoeren.

en: You may need to connect directly to your IP address:
nl_NL: Mogelijk moet u direct verbinding maken met uw IP-adres:

en: You may need to connect directly via your IP address:
nl_NL: Mogelijk moet u direct verbinding maken met uw IP-adres:

en: You will not be able to retrieve it again.
nl_NL: Je kunt deze niet opnieuw ophalen.

en: Your full API key is below:
nl_NL: Uw volledige API-sleutel wordt hieronder weergegeven:

en: YP Directory Authorization Hash
nl_NL: YP Directory Autorisatie Hash

en: Select...
nl_NL: Selecteer...

en: Too many forgot password attempts
nl_NL: Te veel wachtwoord vergeten pogingen

en: You have attempted to reset your password too many times. Please wait 30 seconds and try again.
nl_NL: U heeft te vaak geprobeerd uw wachtwoord opnieuw in te stellen. Wacht 30 seconden en probeer het opnieuw.

en: Account Recovery
nl_NL: Accountherstel

en: Account recovery e-mail sent.
nl_NL: E-mailbericht verzonden om account te herstellen.

en: If the e-mail address you provided is in the system, check your inbox for a password reset message.
nl_NL: Als het e-mailadres dat u heeft opgegeven in het systeem staat, check dan uw inbox voor een wachtwoord reset bericht.

en: Too many login attempts
nl_NL: Te veel inlogpogingen

en: You have attempted to log in too many times. Please wait 30 seconds and try again.
nl_NL: Je hebt te vaak geprobeerd om in te loggen. Gelieve 30 seconden te wachten en probeer opnieuw.

en: Logged in successfully.
nl_NL: U bent succesvol ingelogd.

en: Complete the setup process to get started.
nl_NL: Voltooi het installatieproces om aan de slag te gaan.

en: Login unsuccessful
nl_NL: Fout tijdens inloggen

en: Your credentials could not be verified.
nl_NL: Je logingegevens zijn incorrect.

en: User not found.
nl_NL: Gebruiker niet gevonden.

en: Invalid token specified.
nl_NL: Ongeldige token gespecificeerd.

en: Logged in using account recovery token
nl_NL: Ingelogd met behulp van het account-herstel-token

en: Your password has been updated.
nl_NL: Uw wachtwoord is bijgewerkt.

en: Set Up AzuraCast
nl_NL: AzuraCast instellen

en: Setup has already been completed!
nl_NL: De installatie is al voltooid!

en: All Stations
nl_NL: Alle stations

en: AzuraCast Application Log
nl_NL: AzuraCast applicatielog

en: Nginx Access Log
nl_NL: Nginx toegangslogboek

en: Nginx Error Log
nl_NL: Nginx foutlog

en: PHP Application Log
nl_NL: PHP applicatielog

en: Supervisord Log
nl_NL: Supervisord log

en: Create a new storage location based on the base directory.
nl_NL: Maak een nieuwe opslaglocatie gebaseerd op de basismap.

en: You cannot modify yourself.
nl_NL: U kunt uzelf niet wijzigen.

en: You cannot remove yourself.
nl_NL: Je kunt jezelf niet verwijderen.

en: Test Message
nl_NL: Test Bericht

en: This is a test message from AzuraCast. If you are receiving this message, it means your e-mail settings are configured correctly.
nl_NL: Dit is een testbericht van AzuraCast. Als u dit bericht ontvangt, betekent dit dat uw e-mailinstellingen correct zijn geconfigureerd.

en: Test message sent successfully.
nl_NL: Test Bericht succesvol verzonden.

en: Mobile Device
nl_NL: Mobiel apparaat

en: File Not Processed: %s
nl_NL: Bestand niet verwerkt: %s

en: File Processing
nl_NL: Bestand verwerken

en: No directory specified
nl_NL: Geen map opgegeven

en: File not specified.
nl_NL: Bestand niet gespecificeerd.

en: New path not specified.
nl_NL: Nieuw pad niet gespecificeerd.

en: This station is out of available storage space.
nl_NL: Dit station gebruikt teveel opslagruimte.

en: Web hook enabled.
nl_NL: Webhook ingeschakeld.

en: Web hook disabled.
nl_NL: Web hook uitgeschakeld.

en: Station reloaded.
nl_NL: Station is opnieuw geladen.

en: Station restarted.
nl_NL: Station is opnieuw gestart.

en: Service stopped.
nl_NL: Service gestopt.

en: Service started.
nl_NL: Service gestart.

en: Service reloaded.
nl_NL: Service opnieuw geladen.

en: Service restarted.
nl_NL: Station is opnieuw gestart.

en: Song skipped.
nl_NL: Nummer overgeslagen.

en: Streamer disconnected.
nl_NL: Streamer ontkoppeld.

en: Liquidsoap Log
nl_NL: Liquidsoap log

en: Liquidsoap Configuration
nl_NL: Liquidsoap configuratie

en: Icecast Access Log
nl_NL: Icecast toegangslogboek

en: Icecast Error Log
nl_NL: Icecast foutenlogboek

en: Icecast Configuration
nl_NL: Icecast configuratie

en: Search engine crawlers are not permitted to use this feature.
nl_NL: Zoekmachine crawlers zijn niet toegestaan om deze functie te gebruiken.

en: You are not permitted to submit requests.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om aanvragen in te dienen.

en: This song or artist has been played too recently. Wait a while before requesting it again.
nl_NL: Dit nummer of deze artiest werd onlangs afgespeeld. Wacht even voordat u het opnieuw aanvraagt.

en: You have submitted a request too recently! Please wait before submitting another one.
nl_NL: U heeft kortgeleden al een verzoekplaat ingediend! Wacht aub 15 minuten voordat u een volgende indient.

en: This playlist is not a sequential playlist.
nl_NL: Deze afspeellijst is geen opeenvolgende afspeellijst.

en: Playlist reshuffled.
nl_NL: Afspeellijst geshuffeld.

en: Playlist enabled.
nl_NL: Afspeellijst ingeschakeld.

en: Playlist disabled.
nl_NL: Afspeellijst uitgeschakeld.

en: Playlist successfully imported; %d of %d files were successfully matched.
nl_NL: Afspeellijst succesvol geïmporteerd; %d van de %d bestanden zijn succesvol gematcht.

en: No recording available.
nl_NL: Geen opname beschikbaar.

en: Record not found
nl_NL: Record niet gevonden

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
nl_NL: Het geüploade bestand overschrijdt de upload_max_filesize waarde uit php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive from the HTML form.
nl_NL: Het geüploade bestand is groter dan de MAX_FILE_SIZE richtlijn uit het HTML-formulier.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl_NL: Het geüploade bestand is slechts gedeeltelijk geüpload.

en: No file was uploaded.
nl_NL: Er is geen bestand geüpload.

en: No temporary directory is available.
nl_NL: Geen tijdelijke map beschikbaar.

en: Could not write to filesystem.
nl_NL: Kan niet naar het bestandssysteem schrijven.

en: Upload halted by a PHP extension.
nl_NL: Upload gestopt door een PHP-extensie.

en: Unspecified error.
nl_NL: Onbekende fout.

en: Changes saved successfully.
nl_NL: Wijzigingen succesvol opgeslagen.

en: Record created successfully.
nl_NL: Veld is met succes aangemaakt.

en: Record updated successfully.
nl_NL: Veld is met succes gewijzigd.

en: Record deleted successfully.
nl_NL: Record succesvol verwijderd.

en: Playlist: %s
nl_NL: Afspeellijst: %s

en: The account associated with e-mail address "%s" has been set as an administrator
nl_NL: Het account dat gekoppeld is aan het e-mailadres "%s" is ingesteld als administrator

en: Account not found.
nl_NL: Account niet gevonden.

en: Running database migrations...
nl_NL: Database migraties worden uitgevoerd...

en: AzuraCast Settings
nl_NL: AzuraCast instellingen

en: Setting Key
nl_NL: Instellingssleutel

en: Setting Value
nl_NL: Instellingswaarde

en: Fixtures loaded.
nl_NL: Fixtures geladen.

en: Attempting to restore that now...
nl_NL: Aan het proberen dat nu te herstellen...

en: Restore failed: %s
nl_NL: Herstel mislukt: %s

en: AzuraCast Backup
nl_NL: AzuraCast back-up

en: Please wait while a backup is generated...
nl_NL: Een ogenblik geduld, een back-up wordt gegenereerd...

en: Creating temporary directories...
nl_NL: Tijdelijke mappen maken...

en: Backing up MariaDB...
nl_NL: MariaDB back-uppen...

en: Creating backup archive...
nl_NL: Backup archief aanmaken...

en: Cleaning up temporary files...
nl_NL: Tijdelijke bestanden opruimen...

en: Backup complete in %.2f seconds.
nl_NL: Back-up voltooid in %.2f seconden.

en: Backup path %s not found!
nl_NL: Back-up pad %s niet gevonden!

en: Imported locale: %s
nl_NL: Taal geïmporteerd: %s

en: AzuraCast Initializing...
nl_NL: AzuraCast Initialiseren...

en: AzuraCast Setup
nl_NL: AzuraCast setup

en: Welcome to AzuraCast. Please wait while some key dependencies of AzuraCast are set up...
nl_NL: Welkom bij AzuraCast. Een ogenblik geduld terwijl enkele code afhankelijkheden worden ingesteld...

en: Running Database Migrations
nl_NL: Database migraties worden uitgevoerd

en: Generating Database Proxy Classes
nl_NL: Genereren van database proxy-klassen

en: Reload System Data
nl_NL: Herlaad systeemgegevens

en: Installing Data Fixtures
nl_NL: Data Fixtures installeren

en: Refreshing All Stations
nl_NL: Alle stations verversen

en: AzuraCast is now updated to the latest version!
nl_NL: AzuraCast is bijgewerkt naar de laatste versie!

en: AzuraCast installation complete!
nl_NL: De installatie van AzuraCast is voltooid!

en: Visit %s to complete setup.
nl_NL: Bezoek %s om de setup te voltooien.

en: %s is not recognized as a service.
nl_NL: %s is niet herkend als een service.

en: It may not be registered with Supervisor yet. Restarting broadcasting may help.
nl_NL: Het is mogelijk nog niet geregistreerd bij Supervisor. Het opnieuw starten van de uitzending kan helpen.

en: %s cannot start
nl_NL: %s kan niet worden gestart

en: It is already running.
nl_NL: Proces is al gestart.

en: %s cannot stop
nl_NL: %s kan niet stoppen

en: It is not running.
nl_NL: Het loopt niet.

en: Check the log for details.
nl_NL: Controleer het logboek voor details.

en: You do not have permission to access this portion of the site.
nl_NL: U heeft geen toestemming om dit deel van de website te bezoeken.

en: Cannot submit request: %s
nl_NL: Kan aanvraag niet indienen: %s

en: You must be logged in to access this page.
nl_NL: U moet ingelogd zijn om toegang te krijgen tot deze pagina.

en: This value is already used.
nl_NL: Deze waarde wordt al gebruikt.

en: Storage location %s could not be validated: %s
nl_NL: Opslaglocatie %s kon niet worden gevalideerd: %s

en: Storage location %s already exists.
nl_NL: Opslaglocatie %s bestaat al.

en: All Permissions
nl_NL: Alle rollen

en: View Station Page
nl_NL: Bekijk stationspagina

en: View Station Reports
nl_NL: Bekijk station rapportages

en: View Station Logs
nl_NL: Bekijk station logs

en: Manage Station Profile
nl_NL: Beheer stationsprofiel

en: Manage Station Broadcasting
nl_NL: Beheer uitzending van station

en: Manage Station Streamers
nl_NL: Beheer streamers van station

en: Manage Station Mount Points
nl_NL: Beheer mount points van station

en: Manage Station Remote Relays
nl_NL: Beheer externe relays van station

en: Manage Station Media
nl_NL: Beheer media van station

en: Manage Station Automation
nl_NL: Beheer automatie van station

en: Manage Station Web Hooks
nl_NL: Beheer webhooks van station

en: Manage Station Podcasts
nl_NL: Beheer podcasts van station

en: View Administration Page
nl_NL: Bekijk beheerders pagina

en: View System Logs
nl_NL: Bekijk systeemlogs

en: Administer Settings
nl_NL: Instellingen beheren

en: Administer API Keys
nl_NL: API-sleutels beheren

en: Administer Stations
nl_NL: Stations beheren

en: Administer Custom Fields
nl_NL: Aangepaste velden beheren

en: Administer Backups
nl_NL: Back-ups beheren

en: Administer Storage Locations
nl_NL: Beheer opslag locaties

en: This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
nl_NL: Deze functionaliteit bevat gegevens uit de GeoLite2 database van MaxMind, welke beschikbaar is via %s.

en: IP Geolocation by DB-IP
nl_NL: IP Geolocatie door DB-IP

en: GeoLite database not configured for this installation. See System Administration for instructions.
nl_NL: De GeoLite database is niet geconfigureerd voor deze installatie. Zie Systeembeheer voor instructies.

en: Installation Not Recently Backed Up
nl_NL: Deze installatie heeft nog geen recente back-up.

en: This installation has not been backed up in the last two weeks.
nl_NL: Er is geen back-up van deze installatie gemaakt in de afgelopen twee weken.

en: Service Not Running: %s
nl_NL: Service wordt niet uitgevoerd: %s

en: One of the essential services on this installation is not currently running. Visit the system administration and check the system logs to find the cause of this issue.
nl_NL: Een van de essentiële diensten voor deze installatie is op dit moment niet actief. Bezoek het systeembeheer en controleer de systeemlogboeken om de oorzaak van dit probleem te vinden.

en: New AzuraCast Stable Release Available
nl_NL: Nieuwe AzuraCast Stable Release Beschikbaar

en: Version %s is now available. You are currently running version %s. Updating is recommended.
nl_NL: Versie %s is nu beschikbaar. Je gebruikt momenteel versie %s. Bijwerken wordt aanbevolen.

en: New AzuraCast Rolling Release Available
nl_NL: Nieuwe AzuraCast Rolling Release Beschikbaar

en: Your installation is currently %d update(s) behind the latest version. Updating is recommended.
nl_NL: Uw installatie is momenteel %d update(s) achter de laatste versie.

en: Switch to Stable Channel Available
nl_NL: Schakel over naar stabiel kanaal beschikbaar

en: Your Rolling Release installation is currently older than the latest Stable release. This means you can switch releases to the "Stable" release channel if desired.
nl_NL: Uw Rolling Release-installatie is momenteel ouder dan de nieuwste Stable versie. Dit betekent dat u kunt overschakelen naar het "Stable" release kanaal indien gewenst.

en: Synchronization Disabled
nl_NL: Synchronisatie Uitgeschakeld

en: Routine synchronization is currently disabled. Make sure to re-enable it to resume routine maintenance tasks.
nl_NL: Routinesynchronisatie is momenteel uitgeschakeld. Zorg ervoor dat u deze weer inschakelt om routinematige onderhoudstaken te hervatten.

en: Synchronization Not Recently Run
nl_NL: Synchronisatie niet recent uitgevoerd

en: The routine synchronization task has not run recently. This may indicate an error with your installation.
nl_NL: De routine synchronisatie taak is onlangs niet uitgevoerd. Dit kan duiden op een fout met uw installatie.

en: The performance profiling extension is currently enabled on this installation.
nl_NL: De extensie voor het prestatie profiel is momenteel ingeschakeld op deze installatie.

en: You can track the execution time and memory usage of any AzuraCast page or application from the profiler page.
nl_NL: U kunt de uitvoeringstijd en het geheugengebruik van elke AzuraCast-pagina of -toepassing volgen vanaf de profielpagina.

en: Profiler Control Panel
nl_NL: Profiel Configuratiescherm

en: Performance profiling is currently enabled for all requests.
nl_NL: Prestatieprofiel is momenteel ingeschakeld voor alle verzoeken.

en: This can have an adverse impact on system performance. You should disable this when possible.
nl_NL: Dit kan een negatieve invloed hebben op de systeemprestaties. U kunt dit het beste uitschakelen als dit mogelijk is.

en: You may want to update your base URL to ensure it is correct.
nl_NL: Misschien wilt u uw basis URL bijwerken om er zeker van te zijn dat deze correct is.

en: If you regularly use different URLs to access AzuraCast, you should enable the "Prefer Browser URL" setting.
nl_NL: Als u regelmatig verschillende URL's gebruikt om toegang te krijgen tot AzuraCast, moet u de "Voorkeur Browser URL" instelling aanzetten.

en: Your "Base URL" setting (%s) does not match the URL you are currently using (%s).
nl_NL: Uw "Basis URL" instelling (%s) komt niet overeen met de URL die u momenteel gebruikt (%s).

en: AzuraCast is free and open-source software.
nl_NL: AzuraCast is gratis en open-source software.

en: If you are enjoying AzuraCast, please consider donating to support our work. We depend on donations to build new features, fix bugs, and keep AzuraCast modern, accessible and free.
nl_NL: Als u tevreden bent met AzuraCast, overweeg dan om te doneren om ons werk te ondersteunen. We zijn afhankelijk van donaties voor het bouwen van nieuwe functies, het oplossen van bugs en ervoor te zorgen dat AzuraCast modern, toegankelijk en gratis blijft.

en: Donate to AzuraCast
nl_NL: Doneer aan AzuraCast

en: AzuraCast Installer
nl_NL: AzuraCast installatieprogramma

en: Welcome to AzuraCast! Complete the initial server setup by answering a few questions.
nl_NL: Welkom bij AzuraCast! Voltooi de initiële server installatie door enkele vragen te beantwoorden.

en: Change installation settings?
nl_NL: Installatie instellingen wijzigen?

en: AzuraCast is currently configured to listen on the following ports:
nl_NL: AzuraCast is momenteel geconfigureerd om te luisteren op de volgende poorten:

en: HTTP Port: %d
nl_NL: HTTP poort: %d

en: HTTPS Port: %d
nl_NL: HTTPS poort: %d

en: SFTP Port: %d
nl_NL: SFTP poort: %d

en: Radio Ports: %s
nl_NL: Radio poorten: %s

en: Customize ports used for AzuraCast?
nl_NL: Poorten aanpassen die worden gebruikt door AzureCast?

en: Writing configuration files...
nl_NL: Configuratiebestanden genereren...

en: Server configuration complete!
nl_NL: Serverconfiguratie voltooid!

en: This file was automatically generated by AzuraCast.
nl_NL: Dit bestand is automatisch gegenereerd door AzuraCast.

en: You can modify it as necessary. To apply changes, restart the Docker containers.
nl_NL: U kunt dit wijzigen indien nodig. Herstart de Docker containers om de wijzigingen toe te passen.

en: Remove the leading "#" symbol from lines to uncomment them.
nl_NL: Verwijder het leidende "#"-symbool van regels om ze te activeren.

en: Valid options: %s
nl_NL: Geldige opties: %s

en: Default: %s
nl_NL: Standaard: %s

en: Additional Environment Variables
nl_NL: Extra omgevingsvariabelen

en: (Docker Compose) All Docker containers are prefixed by this name. Do not change this after installation.
nl_NL: (Docker Compose) Alle Docker containers beginnen met deze naam. Verander dit niet na installatie.

en: (Docker Compose) The amount of time to wait before a Docker Compose operation fails. Increase this on lower performance computers.
nl_NL: (Docker Compose) De hoeveelheid tijd die moet worden gewacht voordat een Docker Compose-bewerking mislukt. Verhoog dit op computers / servers met lagere prestaties.

en: HTTP Port
nl_NL: HTTP-poort

en: The main port AzuraCast listens to for insecure HTTP connections.
nl_NL: De hoofdpoort waar AzuraCast naar luistert voor onveilige HTTP-verbindingen.

en: HTTPS Port
nl_NL: HTTPS-poort

en: The main port AzuraCast listens to for secure HTTPS connections.
nl_NL: De hoofdpoort waar AzuraCast naar luistert voor veilige HTTPS-verbindingen.

en: The port AzuraCast listens to for SFTP file management connections.
nl_NL: De poort waar AzuraCast naar luistert voor SFTP-bestandsbeheerverbindingen.

en: Station Ports
nl_NL: Station poorten

en: The ports AzuraCast should listen to for station broadcasts and incoming DJ connections.
nl_NL: De poorten waarnaar AzuraCast moet luisteren voor zenderuitzendingen en inkomende DJ-verbindingen.

en: Docker User UID
nl_NL: Docker gebruiker UID

en: Set the UID of the user running inside the Docker containers. Matching this with your host UID can fix permission issues.
nl_NL: Stel de UID in van de gebruiker die in de Docker-containers wordt uitgevoerd. Als u dit koppelt aan uw host-UID, kunnen problemen met machtigingen worden opgelost.

en: Docker User GID
nl_NL: Docker Gebruiker GID

en: Set the GID of the user running inside the Docker containers. Matching this with your host GID can fix permission issues.
nl_NL: Stel de GID in van de gebruiker die in de Docker-containers wordt uitgevoerd. Als u dit koppelt aan uw host-GID, kunnen problemen met machtigingen worden opgelost.

en: Use Podman instead of Docker.
nl_NL: Gebruik Podman in plaats van Docker.

en: Advanced: Use Privileged Docker Settings
nl_NL: Geavanceerd: Rechten Docker-instellingen gebruiken

en: The locale to use for CLI commands.
nl_NL: De lokalisatie om te gebruiken voor CLI-commando's.

en: The application environment.
nl_NL: De applicatieomgeving.

en: Manually modify the logging level.
nl_NL: Logboek niveau handmatig wijzigen.

en: This allows you to log debug-level errors temporarily (for problem-solving) or reduce the volume of logs that are produced by your installation, without needing to modify whether your installation is a production or development instance.
nl_NL: Hiermee kunt u tijdelijk fouten op foutenniveau loggen (voor probleem-oplossing) of het volume van de logs verminderen die door uw installatie worden geproduceerd, zonder dat je hoeft te wijzigen of je installatie een productie- of ontwikkelingsinstantie is.

en: Enable Custom Code Plugins
nl_NL: Plugins met aangepaste code inschakelen

en: Enable the composer "merge" functionality to combine the main application's composer.json file with any plugin composer files. This can have performance implications, so you should only use it if you use one or more plugins with their own Composer dependencies.
nl_NL: Schakel de composer "samenvoegen" functionaliteit in om het composer.json bestand van de hoofdapplicatie te combineren met eventuele plugin composer bestanden. Dit kan implicaties hebben voor de prestaties, dus u dient het alleen te gebruiken als u een of meer plugins gebruikt met hun eigen Composer afhankelijkheden.

en: Minimum Port for Station Port Assignment
nl_NL: Minimale poort voor station instellen

en: Modify this if your stations are listening on nonstandard ports.
nl_NL: Pas dit aan als uw station een andere poort gebruikt dan de standaard poort

en: Maximum Port for Station Port Assignment
nl_NL: Maximale poorten instellen voor station

en: Show Detailed Slim Application Errors
nl_NL: Toon gedetailleerde Slim Applicatiefouten

en: This allows you to debug Slim Application Errors you may encounter. Please report any Slim Application Error logs to the development team on GitHub.
nl_NL: Dit stelt je in staat om de Slim Applicatie Fouten die je mogelijk tegenkomt te debuggen. Meld alle Slim Applicatie fouten aan het ontwikkelingsteam op GitHub.

en: MariaDB Host
nl_NL: MariaDB host

en: Do not modify this after installation.
nl_NL: Wijzig dit niet na de installatie.

en: MariaDB Port
nl_NL: MariaDB poort

en: MariaDB Username
nl_NL: MariaDB gebruikersnaam

en: MariaDB Password
nl_NL: MariaDB wachtwoord

en: MariaDB Database Name
nl_NL: MariaDB databasenaam

en: Auto-generate Random MariaDB Root Password
nl_NL: Genereer een willekeurig MariaDB Root-wachtwoord

en: MariaDB Root Password
nl_NL: MariaDB Root wachtwoord

en: Enable MariaDB Slow Query Log
nl_NL: MariaDB vertraagde logboeken inschakelen

en: Log slower queries to diagnose possible database issues. Only turn this on if needed.
nl_NL: Logboeken voor langzame query's inschakelen om mogelijke database problemen te diagnosticeren. Schakel dit alleen in als het nodig is.

en: MariaDB Maximum Connections
nl_NL: MariaDB maximum aantal verbindingen

en: Set the amount of allowed connections to the database. This value should be increased if you are seeing the "Too many connections" error in the logs.
nl_NL: Stel het aantal toegestane verbindingen naar de database toe in. Deze waarde moet worden verhoogd als u de "Te veel verbindingen" fout ziet in de logboeken.

en: MariaDB InnoDB Buffer Pool Size
nl_NL: MariaDB InnoDB Buffer Pool Grootte

en: The InnoDB buffer pool size controls how much data & indexes are kept in memory. Making sure that this value is as large as possible reduces the amount of disk IO.
nl_NL: De InnoDB buffer pool grootte bepaalt hoeveel gegevens en indexen in het geheugen worden gehouden. Zorg ervoor dat deze waarde zo groot mogelijk is vermindert de hoeveelheid schijf IO.

en: MariaDB InnoDB Log File Size
nl_NL: MariaDB InnoDB Log Bestandsgrootte

en: The InnoDB log file is used to achieve data durability in case of crashes or unexpected shutoffs and to allow the DB to better optimize IO for write operations.
nl_NL: Het InnoDB logbestand wordt gebruikt om data duurzaamheid te bereiken in geval van crashes of onverwachte shutoffs en om de database toe te staan om de IO beter te optimaliseren voor schrijfoperaties.

en: Enable Redis
nl_NL: Redis inschakelen

en: Disable to use a flatfile cache instead of Redis.
nl_NL: Uitschakelen om een flatfile cache te gebruiken in plaats van Redis.

en: Redis Port
nl_NL: Redis Poort

en: PHP Maximum POST File Size
nl_NL: PHP maximale POST bestandsgrootte

en: PHP Memory Limit
nl_NL: PHP Geheugenlimiet

en: PHP Script Maximum Execution Time (Seconds)
nl_NL: PHP Script Maximale uitvoeringstijd (seconden)

en: Short Sync Task Execution Time (Seconds)
nl_NL: Korte Sync Taak Uitvoeringstijd (seconden)

en: The maximum execution time (and lock timeout) for the 15-second, 1-minute and 5-minute synchronization tasks.
nl_NL: De maximale uitvoeringstijd (en lock timeout) voor de 15-seconden, 1-minuut en 5-minuut synchronisatietaken.

en: Long Sync Task Execution Time (Seconds)
nl_NL: Lange Sync Taak Uitvoertijd (seconden)

en: The maximum execution time (and lock timeout) for the 1-hour synchronization task.
nl_NL: De maximale uitvoeringstijd (en lock timeout) voor de 1-uurs synchronisatie-taak.

en: Now Playing Delay Time (Seconds)
nl_NL: Nu Afspelen Vertragingstijd (seconden)

en: The delay between Now Playing checks for every station. Decrease for more frequent checks at the expense of performance; increase for less frequent checks but better performance (for large installations).
nl_NL: De vertraging tussen Now Playing-controles voor elk station. Verlagen voor frequentere controles, wat ten koste gaat van de prestaties; verhogen voor minder frequente controles maar betere prestaties (voor grote installaties).

en: Maximum PHP-FPM Worker Processes
nl_NL: Maximale PHP-FPM Worker Processen

en: Enable Performance Profiling Extension
nl_NL: Prestatie van Profiling Uitbreiden Inschakelen

en: Profiling data can be viewed by visiting %s.
nl_NL: Profielgegevens kunnen worden bekeken door een bezoek aan %s.

en: Profile Performance on All Requests
nl_NL: Profiel prestaties op alle verzoeken

en: This will have a significant performance impact on your installation.
nl_NL: Dit zal een aanzienlijke invloed hebben op de prestaties van uw installatie.

en: Profiling Extension HTTP Key
nl_NL: HTTP-sleutel voor profileringsextensie

en: The value for the "SPX_KEY" parameter for viewing profiling pages.
nl_NL: De waarde voor de parameter "SPX_KEY" voor het bekijken van profielpagina's.

en: Profiling Extension IP Allow List
nl_NL: Lijst met toegestane IP-extensies voor profilering

en: Enable web-based Docker image updates
nl_NL: Schakel web-based Docker afbeelding updates in

en: Extra Ubuntu packages to install upon startup
nl_NL: Extra Ubuntu-pakketten te installeren bij opstarten

en: Separate package names with a space. Packages will be installed during container startup.
nl_NL: Scheid de pakketnamen met een spatie. Pakketten zullen worden geïnstalleerd tijdens het opstarten van de container.

en: Album Artist
nl_NL: Album Artiesten

en: Comment
nl_NL: Reactie

en: Composer
nl_NL: Artiest

en: Copyright
nl_NL: Auteursrecht

en: Encoded By
nl_NL: Gecodeerd door

en: Year
nl_NL: Jaar

en: An account recovery link has been requested for your account on "%s".
nl_NL: Er is een link om uw account te herstellen aangevraagd op "%s".

en: Click the link below to log in to your account.
nl_NL: Klik op de link hieronder om in te loggen op uw account.

en: Footer
nl_NL: Voettekst

en: Powered by %s
nl_NL: Mogelijk gemaakt door %s

en: Forgot Password
nl_NL: Wachtwoord vergeten

en: Sign in
nl_NL: Inloggen

en: Send Recovery E-mail
nl_NL: Verstuur herstel-e-mail

en: Enter Two-Factor Code
nl_NL: Voer twee factor code in

en: Your account uses a two-factor security code. Enter the code your device is currently showing below.
nl_NL: Uw account gebruikt tweestapsverificatie. Voer de code in die op uw apparaat wordt weergegeven.

en: Security Code
nl_NL: Beveiligingscode

en: This installation's administrator has not configured this functionality.
nl_NL: De beheerder van deze installatie heeft deze functionaliteit niet geconfigureerd.

en: Contact an administrator to reset your password following the instructions in our documentation:
nl_NL: Neem contact op met een beheerder om uw wachtwoord te resetten volgens de instructies in onze documentatie:

en: Password Reset Instructions
nl_NL: Wachtwoord herstel instructies
